Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela zmieniła się po ciąży. "Nigdy nie czułam się tak piękną kobietą"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela podzieliła się w sieci swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Aktorka przyznała, że bardzo się zmieniła, odkąd na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Dodała także, że ciąża jej służy. Teraz gwiazda znowu jest w błogosławionym stanie i czuje się piękniej, niż kiedykolwiek.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej metamorfoza

Aktorka często dzieli się ze swoimi obserwatorami nowinkami z życia prywatnego. W jej social mediach nie brakuje zdjęć z córeczką czy ukochanym mężem. Nie pamiętamy jednak, kiedy ostatnio była tak szczera. Agnieszka opisała, jak zmienił się jej wygląd, odkąd pierwszy raz zaszła w ciążę.

- Lubię ten blask... To taki blask, który zobaczyłam u siebie po raz pierwszy będąc w ciąży z Emilką... na szczęście on nie mija wraz z urodzeniem dziecka. Został i... powiem Wam szczerze, że nigdy nie czułam się tak piękną kobieta jak od kiedy jestem mamą - czytamy we wpisie.

Fani gwiazdy zdecydowanie podzielali jej zachwyt. W komentarzach przeczytamy mnóstwo komplementów.

- Żeby każda kobieta potrafiła tak pięknie o sobie myśleć i mówić. Nie ma w tym stwierdzeniu nic złego. Najważniejsze, to czuć się ze sobą samą dobrze. A i przyznać trzeba, że uroku osobistego nie można Ci odmówić - napisała jedna z wielbicielek Agnieszki.

- Pięknie! Szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci - dodał ktoś inny.

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska-Pela od półtoraroku spełnia się w roli mamy. Gwiazda nie ukrywała nigdy, że marzy się jej duża rodzina. Kiedyś przyznała nawet, że ma już wybrane imię dla synka. W przypadku, gdy kolejny potomek byłby chłopcem, gwiazda nazwałaby go Stefan. I być może wkrótce będzie dane aktorce oraz jej mężowi nazwać tak kolejne dziecko. Agnieszka potwierdziła niedawno, że mała Emilka będzie miała rodzeństwo.

- Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30-stki będę mieć dwójkę dzieci...uważajcie, o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z Maćkiem drugiego dziecka - wyznała ostatnio gwiazda.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela - dzieci

Agnieszka Kaczorowska w 2018 r. wyszła za mąż za Macieja Pelę. Para nie zwlekała z decyzją o dziecku. Kilka miesięcy po ślubie okazało się, że ich rodzina się powiększy. Aktorka często mówiła w wywiadach, że małżeństwo i rodzina są dla niej najważniejsze. 26 lipca 2019 r. na świat przyszła Emilia Pela. Teraz aktorka znowu jest w ciąży - nie wiadomo jednak, kiedy spodziewa się narodzin kolejnego dziecka.

Zobacz też:

Zobacz wideo: W domu u Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Maćka Peli

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości