Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska potwierdza drugą ciążę. "Na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy"

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska potwierdza drugą ciążę. "Na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy"

Od jakiegoś czasu fani Agnieszki Kaczorowskiej-Peli spekulowali o kolejnej ciąży. Na zdjęciach dopatrywali się brzuszka i głośno komentowali sprawę. W końcu gwiazda postanowiła ujawnić prawdę. Agnieszka oficjalnie przyznała, że spodziewa się drugiego dziecka. Dlaczego tak długo ukrywała szczęśliwą wiadomość?

Agnieszka Kaczorowska-Pela - życie rodzinne

Agnieszka Kaczorowska-Pela to szczęśliwa żona Macieja Peli i mama małej Emilki. W 2018 roku gwiazda w słonecznej Toskanii powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu. Zakochani zaledwie rok później powitali na świecie pierwsze dziecko. Zarówno Agnieszka, jak i Maciej świetnie spełniają się w roli rodziców, co pokazują w sieci. Rodzina jakiś czas temu ogłosiła, że planuje nawet powiększyć swój skład. Podczas wywiadu dla "Twoje Imperium" aktorka przyznała:

- Chcielibyśmy, żeby Emilka miała rodzeństwo, ale jeszcze nie wiemy, kiedy… Wszystko musimy mądrze poukładać i zaplanować. Nie chcemy tego robić spontanicznie – tłumaczyła gwiazda.

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska-Pela od dwóch lat spełnia się w roli mamy. Mała Emilka jest jej największym oczkiem w głowie, a gwiazda poświęca córce sporo czasu. Rodzinnym szczęściem aktorka często dzieli się w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje zdjęcia ze wspólnych spacerów, wyjazdów czy urodzin. Agnieszka nie ukrywała nigdy, że marzy jej się nieco większa rodzina. Kiedyś przyznała nawet, że ma już wybrane imię dla synka. W przypadku, gdy kolejny potomek byłby chłopcem, gwiazda nazwałaby go Stefan.

Od jakiegoś czasu dwuznaczne posty i zdjęcia tancerki dawały fanom do myślenia. W sieci rozgorzała burzliwa dyskusja, a internauci dopatrywali się pierwszych zarysów ciążowego brzuszka i zasypywali Agnieszkę pytaniami. Aktorka długo milczała i studziła emocje. Prawdę postanowiła wyjawić podczas rozmowy z dziennikarzem Party.

Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa

- potwierdziła Agnieszka.

Gwiazda przyznała także, dlaczego tak długo zwlekała z ogłoszeniem szczęśliwej nowiny. Zdradziła, że nie chciała zapeszyć i z publicznym ogłoszeniem ważnej wiadomości postanowiła poczekać do końca pierwszego trymestru. Agnieszka dodała także, że pierwsze tygodnie ciąży były dla niej bardzo trudne.

- Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką - dodała. 

Jak wygląda podział prac domowych u Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli? Zobacz wideo z Dzień Dobry TVN:

Dzień Dobry TVN

Radosne wieści na Instagramie 

Agnieszka radosną informację przekazała także fanom w mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z partnerem i opatrzyła je opisem. 

- Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30-stki będę mieć dwójkę dzieci...uważajcie, o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z Maćkiem drugiego dziecka - wyznała. 

W dalszej części wpisu zwróciła się do fanów:

- Niezmiennie uważam, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba o tym nie mówi, jest nie na miejscu z wielu powodów. Za każdą kobietą jest inna historia i myślę, że warto dać każdej z nas przestrzeń na przeżywanie swojej w spokoju - przyznała Agnieszka. 

Agnieszce i Maciejowi serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także:

"Wokół przerębla biegał pies, strasznie szczekał". Ze stawu wyłowiono zwłoki mężczyzny

Znana influencerka uwiodła młodszego o 14 lat pasierba, a teraz urodziła mu dziecko. "Kocham i jestem kochana"

Maja Sablewska pozuje topless. Fani: "Z każdym zdjęciem coraz młodziej"

Co sądzisz o tym artykule?
66
25
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0