Gwiazdy

Agata Rubik pokazała babcię, mamę i córki. Opis zdjęcia wywołał dyskusję

Gwiazdy

Aktualizacja:
Agata Rubik

Agata Rubik na jednym zdjęciu pokazała wszystkie ważne kobiety w jej życiu. Babcia, mama i córki wzbudziły zainteresowanie internautów. Opis zdjęcia wywołał lawinę komentarzy i żywą dyskusję.

Agata Rubik pokazała rodzinne zdjęcie

Agata Rubik postanowiła pochwalić się kobietami, które są bardzo ważne w jej życiu. Na swój profil na Instagramie wstawiła zdjęcie, na którym jest ona, jej dwie córki, mama oraz babcia. Nie zapomniała też opisać wszystkich relacji jakie łączą osoby widoczne na fotografii.

- Cztery córki, trzy matki, dwie babcie i jedna prababcia - podpisała zdjęcie.

Jej fani w komentarzach wypisali inne możliwe konfiguracje tego opisu. Powstała naprawdę burzliwa dyskusja. Jedna z internautek napisała "Ja jeszcze widzę 3 wnuczki i 2 prawnuczki ", a kolejna zapytała "Wszystkie piękne i młode. Co znaczą geny !".

Agata Rubik - życie prywatne i zawodowe

Agata Rubik od 2008 roku jest żoną kompozytora Piotra Rubika. Para poznała się w czasie jednego z konkursów piękności. Małżeństwo ma dwie córki, Helenę, która urodziła się w 2009 roku i Alicję, która przyszła na świat w 2013 roku.

Ona, jej mąż oraz dzieci bardzo chętnie pokazują część swojego życia na Instagramie, w tym m.in. jak przygotowują wspólnie układy taneczne czy relacjonują wspólne wyjazdy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Urodzinowa niespodzianka dla Agaty Rubik

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości