Gorące tematy

Patrycja Sołtysik nie wstydzi się wyznać, że czasem bywa źle. "Ostatnie dni to wachlarz emocji, strachów i płaczu z bezsilności"

Gorące tematy

Aktualizacja:
Patrycja Sołtysik

Patrycja Sołtysik szczerze opowiedziała o swoim gorszym samopoczuciu, wyjaśniła też, dlaczego zniknęła z mediów społecznościowych. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyjawiła, czy otrzymała wsparcie od swoich obserwatorów i dlaczego postanowiła głośno opowiedzieć o tym, jak się czuje.

Patrycja Sołtysik: "rozpadam się wewnątrz"

Patrycja Sołtysik zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Na swoim koncie na Instagramie opowiedziała o słabszym momencie w jej życiu, który generuje nie najlepsze samopoczucie.

- Ostatnio mnie tu mniej... Chyba dlatego, że w życiu coraz więcej się dzieje... Czuję, że im bardziej się staram podołać, tym mocniej rozpadam się wewnątrz na drobne kawałeczki. Ostatnie dni to wachlarz emocji, strachów i płaczu z bezsilności. Dziś powiedziałam nawet do Andrzeja: myślałam, że jestem twardsza, mocniejsza... Powiedział mi, że jestem najdzielniejszą i najmocniejszą kobietą jaką zna ❤️ Ale szczerze ? Dziś tego nie czuję... Jutro będzie lepiej, musi być - napisała poruszona.

Sołtysik dostała bardzo dużo wsparcia od swoich obserwatorów. Jednak, jak powiedziała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl, pojawiły się też nieprzyjemne komentarze.

- Oczywiście, że wsparcie jest bezcenne i życzliwe reakcje pokazują, że warto czasem się otworzyć. Wiele razy już się o tym przekonywałam w mojej internetowej działalności. Szczególnie kiedy poruszałam tematy związane z macierzyństwem, czy też mówiłam o walce o kolejną upragnioną ciążę. Pojawiają się też hejty i powierzchowne komentarze, ale tym nie warto się przejmować.

"Szczerość jest wartościowa"

Patrycja chce w mediach społecznościowych pokazywać prawdę i być szczerą. Żona Andrzeja Sołtysika nie zamierza udawać, że wszystko jest dobrze, kiedy czuje się źle. Dlatego też postanowiła zdobyć się na autentyczność i opowiedzieć o problemach.

- Zawsze uczciwie i prawdziwie podchodzę do mojej działalności w social mediach. Kiedy coś się dzieje źle, to nie udaję, że wszystko jest super. Z drugiej strony stawiam wyraźnie granicę i nie opowiadam ze szczegółami o swoich problemach. Uważam, że taka szczerość i autentyczność jest wartościowa. Nie lubię udawania i kreowania. To, co publikuję, robię zawsze w zgodzie ze sobą - podkreśliła.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Długość karmienia piersią ma znaczenie? Patrycja Sołtysik, Paula Tumala i Maja Hyży komentują

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości