Gorące tematy

Michelle Obama startuje z podcastami. Wiemy, jaki będzie ich temat

Gorące tematy

Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych zaskoczyła wszystkich nowym pomysłem. Michelle Obama rusza niebawem ze swoim podcastem. Jak zapowiedziała, "The Michelle Obama Podcast" będzie dotyczyć relacji, które nas ukształtowały. Kiedy pojawi się pierwszy odcinek?

"The Michelle Obama Podcast"

Podcast Michelle Obamy to pierwszy wspólny projekt platformy streamingowej "Spotify" i firmy producenckiej "Higher Ground", należącej do Michelle i Baracka Obamów. Kontrakt został podpisany w czerwcu zeszłego roku.

Była pierwsza dama USA opowie o relacji z innymi ludźmi, z samym sobą i własnym zdrowiem.

Mam nadzieję, że ten podcast będzie przestrzenią do wspólnego odkrywania wartościowych tematów i odpowiadania na palące pytania. Przede wszystkim chciałabym, aby ten podcast pomógł słuchaczom otworzyć się na nowe i trudne rozmowy z ludźmi, którzy są dla nich najbliżsi. W ten sposób zyskamy więcej zrozumienia i empatii dla siebie nawzajem

– zapowiedziała Michelle Obama.

Podcast Michelle Obamy i jej goście

W zwiastunie żona byłego amerykańskiego prezydenta ujawniła, że jednymi z gośćmi będą jej przyjaciele i bliska rodzina. Nie zabraknie mamy Michelle Obamy - Marian Robinson i brata - Craiga. Możemy się także spodziewać rozmów z byłą doradczynią prezydenta Obamy, Valerie Jarrett oraz żoną byłego prokuratora generalnego Erica Holdera, dr Sharon Malone.

Premiera pierwszego podcastu 29 lipca na "Spotify".

YouTube: Spotify

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości