Gwiazdy

Sonia z "Hotelu Paradise" zamieściła bardzo osobisty wpis. Fanka: "Każdy koniec to nowy początek"

TVN7

Gwiazdy

Sonia z "Hotelu Paradise" zamieściła bardzo osobisty wpis. Fanka: "Każdy koniec to nowy początek"

TVN7

Druga edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca. Zwycięzcami okazali się Ata (Beata Postek) i Artur Sargsyan, którzy pokonali Sonię Szklanowską i Łukasza Krupińskiego. Finalistka opublikowała na swoim Instagramie nietypowy post.

"Hotel Paradise 2"- finał 

To był bardzo emocjonujący finał. Do walki o główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych, stanęły dwie pary: Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Postek i Artur Sargsyan. Druga z nich odniosła zwycięstwo.

Sonia z "Hotelu Paradise" zamieściła przemyślenia

Choć Sonia nie wygrała programu, to w pełni wykorzystuje swoją popularność. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 200 tys. użytkowników. W programie "Hotel Pardise" dała się poznać jako wrażliwa osoba, która nie boi się publicznie płakać. Jej najnowszy post potwierdza tę kruchość. Sonia opublikowała czarno-białą fotografię, na której lekko się uśmiecha. Dodała do niej obszerny wpis.

W życiu człowieka czasami dzieją się rzeczy, których nie można usprawiedliwić, wytłumaczyć... One po prostu się dzieją, wymykają spod kontroli...gdy nadchodzi koniec, trzeba uświadomić sobie czy to wszystko miało sens...próbujesz przypomnieć sobie moment kiedy wszystko się zaczęło, dlaczego i jak...wybory są ciężkie, ale trzeba je podejmować...czasami tylko i wyłącznie dla dobra kogoś innego...

- rozpoczęła. 

Następnie zwróciła uwagę, że bywają takie dni, że człowiek traci grunt pod nogami. Czuje się bezsilny. Wówczas uświadamia sobie, że nigdy nic już nie będzie takie samo. Napisała, że wtedy budzi się strach, który paraliżuje przed podjęciem decyzji. - Musimy wybrać między tym co właściwe a niespełnionym snem - podkreśliła. 

Na koniec poruszyła temat pustki. - Mnóstwo zranionych serc dookoła a na środku Ty w totalnej pustce z sercem przebitym strzałami... nic już nie możesz zrobić. Możesz tylko pogodzić się i zaakceptować teraźniejszość, w której nie masz prawa nic już zmienić" - podsumowała Sonia.

I tak Sonia zamieściła swoje przemyślenia w mediach społecznościowych. Nie wiemy, jaka jest intencja tego postu. Czy chciała coś przekazać, odnieść się do programu? Czy jej serce zostało złamane? Pozostało się tylko domyślać, ale jej obserwatorom słowa te przypadły do gustu.

  • Piękny tekst
  • Dobrze powiedziane
  • Soniu idealny tekst ♥️ takie właśnie jest życie- to porażki czynią z nas ludzi sukcesu a nie zwycięstwa
  • Każdy koniec to nowy początek ?

- czytamy w komentarzach.

Zobacz też:

Julia Kamińska rozmyśla nad nową fryzurą. Fani podpowiadają "Zdecydowanie zapuścić i przyciemnić"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor budują nowy dom. Jego wielkość robi wrażenie

Natalia Szroeder wypoczywa na plaży. "Nie znienawidźcie mnie proszę"

Zobacz wideo: Ata i Artur wygrali „Hotel Paradise”. Jak wygląda ich życie poza rajską wyspą?

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0