Gwiazdy

Natalia Szroeder wypoczywa na plaży. "Nie znienawidźcie mnie, proszę" 

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Natalia Szroeder wypoczywa na plaży. "Nie znienawidźcie mnie, proszę" 

Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Szroeder wybrała się na wakacje, o czym poinformowała fanów na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda zamieściła zdjęcie prosto z plaży. Jak zareagowali jej obserwujący? Czy wylał się hejt, że podróżuje w pandemii, a może wręcz przeciwnie - zazdroszczą jej urlopu?

Natalia Szroeder na wakacjach

Co roku wiele osób wybiera się w listopadzie na wakacje do ciepłych krajów. Łapią ostatnie promyki słońca i uciekają od jesiennej szarugi w Polsce. Jednak tej jesieni, ze względu na pandemię koronawirusa mało osób zdecydowało się na wyjazd z kraju. Natomiast do tej grupy nie zalicza się Natalia Szroeder. Wokalistka w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z urlopu.

Natalia Szroder wyleguje się na plaży

Na koncie artystki na Instagramie znalazła się nowa fotografia. Od razu wzbudziła ona spore zainteresowanie internautów. Natalia Szroeder zamieściła bowiem zdjęcie z plaży.  Patrząc, na nie śmiało można przypuszczać, że na miejscu musi być... bardzo ciepło.  Gwiazda poprosiła obserwujących, żeby jej nie znienawidzili za ten post. "Don't hate me pls" - napisała.  

Internauci od razu odpowiedzieli wokalistce. Wśród komentarzy odnajdziemy również słowa znanych osób. 

Nigdy

- skomentowała Anna Lewandowska.

Ciężko będzie

 - dodała Agata Rubik

Inni jej obserwujący życzyli udanego pobytu oraz żeby wypoczywała i wróciła bezpiecznie. Natalia Szroeder nie lekceważy reżimu sanitarnego, a wręcz przeciwnie. Co prawda nie wiemy dokładnie, w którym kraju przebywa, ale na jej InstaStory dostrzeżemy, że na wakacje zabrała ze sobą maseczkę i w przestrzeni publicznej, gdzie znajduje się w towarzystwie ludzi - śmiało z niej korzysta. 

Pięknej wokalistce życzymy udanego urlopu i bezpiecznego powrotu do kraju!

Zobacz też:

Zobacz wideo:  Natalia Szroeder – "Pestki"

Co sądzisz o tym artykule?
81
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.11.2020
Małgosia26
Mam nadzieję, że na wiosnę będę mogła na swoim insta wstawiać zdjęcia z podróży. Chcemy enterem z narzeczonym wybrać się do Grecji. A na razie pozostaje mi zazdrościć Pani Natalii słonecznych wakacji. :)