Gwiazdy

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach programu "Hotel Paradise". Znamy datę emisji drugiego sezonu

Gwiazdy

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach programu "Hotel Paradise". Znamy datę emisji drugiego sezonu

„Hotel Paradise” okazał się być wielkim sukcesem stacji TVN7. Każdy odcinek programu obejrzało średnio 704 tys. widzów. To jednak nie koniec reality show nakręconego na rajskiej wyspie Bali. Drugi sezon jest już przygotowany, ale jego emisja została przesunięta ze względu na pandemię. Na kiedy? 

Klaudia El Dursi – prowadząca „Hotel Paradise”

Prowadzącą nowego show Siódemki została Klaudia El Dursi – znana choćby z ósmej edycji „Top Model”. Wraz z uczestnikami na kilka miesięcy przeniosła się na rajską wyspę, Bali. Formuła konkursowa show zakłada, że co tydzień uczestnicy łączą się w pary. Zaś osoba bez pary, czyli singiel, zmuszona jest rozbić jeden z istniejących związków lub opuścić program. Finałowy odcinek, w którym zwycięska para musiała dokonać wyboru pomiędzy miłością i podziałem nagrody głównej lub zgarnięciem pieniędzy jedynie dla siebie – obejrzało 1,04 mln widzów (dane: wirtualnemedia.pl). Program wygrali Marietta i Chris, którzy pozostali w związku i postanowili podzielić się wygraną.

Na początku nie byłam przekonana, czy to był trafiony wybór. Ale oni naprawdę się w sobie zakochali, to było coś pięknego. Wydaje mi się, że to uczucie było szczere i prawdziwe. W ich spojrzeniach i gestach było dużo ciepła i, być może, także miłości.

- tak zwycięską parę wspomina Klaudia El Dursi. I dodaje:

Byłam bardzo emocjonalnie związana z nimi wszystkimi. Wszystkich też polubiłam, mogę nawet śmiało powiedzieć, że w ten sam sposób. Nikogo nie faworyzowałam. To była dla mnie po prostu wspaniała przygoda

- skwitowała piękna prowadząca.

„Hotel Paradise” – emisja drugiego sezonu 

Premiera drugiego sezonu zaplanowana była na wiosnę, jako że udało się go zrealizować od razu po zakończeniu serii pierwszej. Z powodu pandemii została ona jednak przesunięta na jesień tego 2020 r. 

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
71
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
21.04.2020
Wrażliwy
Ale ona jest fantastyczna, piękna i mądra, nie mogę się napatrzeć, świetnie radzi sobie jako prowadząca, sympatyczna.
21.04.2020
h
Dzień Dobry!
Mam do Państwa pytanie!
Czy jakiś czytelnik co przeczytał ten artykuł lub jakiś fan uczestników Hotelu Paradise, wie może co to będzie za jakiś nowy odcinek na tvn7, z uczestnikami 1edycji?
21.04.2020
jkdl
Czyli co? Druga edycja Hotelu Paradise będzie wyemitowana dopiero na jesień?