Gwiazdy

Jennifer Lopez rozstaje się z Alexem Rodriguezem? Para wydała oświadczenie

Gwiazdy

Jennifer Lopez rozstaje się z Alexem Rodriguezem? Para wydała oświadczenie

Światowe media zelektryzowała informacja o rzekomym rozstaniu Jennifer Lopez i jej narzeczonego Alexa Rodrigueza. Para unikała komentowania sprawy, jednak teraz postanowili zabrać głos. Wokalistka w oświadczeniu przesłanym redakcji CNN oznajmia, że wraz z ukochanym pracują nad swoim związkiem. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez: rozstanie

Kilka dni temu amerykańskie media podały informację o rozpadzie związku piosenkarki. CNN, TMZ, czy New York Post powołując się na "źródło bliskie Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza" podały, że para rozstała się i "nie wygląda na to, by mieli do siebie wrócić".

Lopez i Rodriguez niezwykli publicznie komentować swojego życia prywatnego. Z uwagi jednak na mnożące się publikacje dot. ich związku, wydali oświadczenie, w którym zaprzeczyli doniesieniom mediów. Zgodnie oświadczyli, że nadal pozostają narzeczeństwem, ale "pracują nad niektórymi rzeczami" w swoim związku.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez: historia związku 

Jennifer Lopez miała trzech mężów i pięć razy była zaręczona. Artystka od 2017 r. spotyka się z Alexem Rodriguezem, z którym zaręczyła się w 2019 r. Były gracz New York Yankees poprosił ukochaną o rękę na plaży na Bahamach. Podarował jej pierścionek z brylantem, którego wartość została oszacowana na ponad 5 milionów złotych. Przypomnijmy, że para poznała się znacznie wcześniej, bo w 2005 r. na meczu baseballowym. Oboje byli wtedy innych związkach. 

Niemalże od początku związku para zaczęła pokazywać się w swoim towarzystwie na imprezach branżowych, a ponadto udzielali wywiadów, dzieląc się swoim szczęściem. Niemalże od razu zaczęli wspólnie wychowywać swoje dzieci - Emme i Maximiliana (owoce związku Jennifer Lopez z Markiem Anthonym) oraz Natashę i Ellę, czyli córki Alexa Rodrigueza i jego byłej żony, Cynthii Scurtis. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w marcu ubiegłego roku planowali włoski ślub. Niestety, nie doszło do niego ze względu na pandemię koronawirusa. 

Przypomnijmy, że Rodriguez miał romans m.in. z Madonną, Cameron Diaz, czy Kate Hudson. Żonaty był tylko raz - z absolwentką psychologii Cynthią Scurtis.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
73
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0