Gwiazdy

Jennifer Lopez świętowała 13. urodziny swoich bliźniaków. Syn zaskoczył ją niecodziennym wyznaniem

Gwiazdy

Jennifer Lopez świętowała 13. urodziny swoich bliźniaków. Syn zaskoczył ją niecodziennym wyznaniem

Dzieci Jennifer Lopez skończyły już 13 lat. Z tego powodu piosenkarka podzieliła się z fanami wyjątkowymi nagraniami. Zrelacjonowała w nich, jak wyglądały urodziny bliźniaków, a także pokazała, jakie prezenty dostały.

Dzieci Jennifer Lopez

Córka Emma Maribel oraz synek Maximilian "Max" David to owoce trzeciego małżeństwa Jennifer Lopez. Za pierwszą sesję z bliźniakami w 2008 roku magazyn "People" zapłacił aż 6 mln dolarów. Choć wydawało się, że związek piosenkarki z ich ojcem, Markiem Anthonym, to miłość na całe życie, para rozstała się trzy lata później.

Przez kilka lat Jennifer była samotną matką, aż w 2017 roku poznała baseballistę, Alexa Rodrigueza. Wspólnie stworzyli patchworkową rodzinę, gdyż on również ma dwójkę dzieci z poprzedniej relacji - 14-letnią Natashę Alexandrę oraz 10-letnią Ellę Alexandrę.

13. urodziny Emmy i Maxa

22 lutego 2021 roku bliźniaki obchodziły 13. urodziny. Z tej okazji Jennifer Lopez pokazała fanom w mediach społecznościowych szczegóły tego wyjątkowego dnia.

- Ale jak świętowała. To było przepiękne - stwierdził Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Aż chciałoby się być bliźniakiem Jennifer Lopez - wtórowała Anna Kalczyńska.

Emmie i Maxowi bowiem najpierw zaserwowano śniadanie do łóżka. Następnie otrzymali prezenty, które były naprawdę ekskluzywne. Dziewczynka, która pasjonuje się muzyką, dostała lekcję gry na gitarze. I to nie u byle kogo, a samego Lenny'ego Kravitza.

Nie mogę uwierzyć, że to już 13 lat, odkąd nosiłam je w domu w swoich ramionach, a na zewnątrz nieustannie padał śnieg. Z tej śnieżnej burzy wyszły dwa idealne, małe kokoski, które przewartościowały moje życie i nauczyły, czym jest prawdziwa miłość. (...) Jestem dumna, szczęśliwa i zrozpaczona, że nie mogę zamrozić czasu - napisała Jennifer Lopez na Instagramie.

Okazuje się jednak, że piosenkarka potrafi zamrozić czas, a przynajmniej umie to zrobić według swoich pociech. Artystka opublikowała także filmik, w którym zapytała swojego syna, czy czuje się inaczej jako nastolatek. Choć ten odpowiedział, że nie, a JLo stwierdziła, że to tak, jak ona po 50-tce, Max zwrócił się do mamy w następujących słowach: "Ty masz 23 lata. (...) Jakimś cudem wyglądasz jakbyś miała 23 lata. Wybryk natury w pozytywnym znaczeniu".

- Chyba jednak jej było bardziej miło, niż jemu - dodał Mateusz Hładki.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
46
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0