Sport i fitness

#WFwDOMUChallenge – Krzysztof Piątek odpowiedział na nominację

Sport i fitness

Trwa akcja #WFwDOMUChallenge, którą zapoczątkował Mariusz Kwietniewski, nauczyciel z Kraśnika. Jego dzieci rzuciły wyzwania kilku osobom ze świata sportowego. Odpowiedział już na nie Krzysztof Piątek.

Na czym polega akcja #WFwDOMUChallenge?

Wszystkie lekcje odbywają się na ten moment on-line, także i WF, który okazuje się być najbardziej problematyczny. Mariusz Kwietniewski, nauczyciel tego przedmiotu, po rozmowie z żoną wpadł na pomysł, który ma zachęcić do ruchu w domu. Tak oto zrodził się #WFwDOMUChallenge, który polega na tym, by wyzwane osoby nagrały filmik lub zrobiły zdjęcie siebie ćwiczących i dodały do tego hashtag. Potem mogą nominować kolejne osoby.

Krzysztof Piątek odpowiada

Wyzwanie zdobyło uznanie i powoli podejmują je osoby z różnych zakątki Polski, a nawet w Niemczech. Dzieci Mariusza Kwietniewskiego również stały się jego częścią i nominowały na antenie Dzień Dobry TVN osoby ze świata sportu. Wśród nich znalazł się Krzysztof Piątek, który zdążył już wykonać swoje zadanie. Na swoim Instagramie umieścił wideo z nagranymi ćwiczeniami. Nominował też do #WFwDOMUChallenge kolejne osoby, a byli to: Robert Lewandowski (wyzwany już wcześniej przez dzieci Mariusza Kwietniewskiego), Tomasz Magdziarz oraz Joanna Jędrzejczyk.

Pokażmy razem, że WF to najważniejszy przedmiot w szkole. Do dzieła!

- napisał piłkarz.

Prowadzący program Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski ucieszyli się, że sportowiec podjął wyzwanie. Zachęcili, by kolejne osoby nie bały się w nim uczestniczyć, a nawet zasugerowali, że sami z chęcią przyjęliby nominację. Czekamy na efekty zabawy.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości