Kuba Wesołowski postawił na elektryczny rower. "Nie ma nudy"

Autor:
Adam
Barabasz
Pasja na dwóch kółkach
Pasja na dwóch kółkachDzień Dobry TVN
wideo 2/15

Sezon letni się kończy. Jesteśmy gotowi na powroty do pracy i szkoły. Ale koniec wakacji nie oznacza końca przygody z rowerem. Szczególnie w kontekście obecnej sytuacji ekonomicznej i przy obecnym poziomie cen paliw rowery elektryczne to najlepsza forma transportu po mieście. ​

Rower elektryczny

Choć na horyzoncie nieśmiało majaczy już jesień, to roweru elektrycznego KROSS można korzystać cały rok.​ To alternatywa nie tylko dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na tankowaniu, ale też mają na sercu dobro naszej planety. Wśród zagorzałych zwolenników elektrycznych jednośladów jest Jakub Wesołowski.

- Testowaliśmy rowery elektryczne na bardzo wymagających trasach i nie ma nudy - powiedział aktor, przyznając, że nie zawsze był przekonany do tego środka transportu. Wszystko zmieniło się, gdy poznał go bliżej. - Ten rower daje wielką frajdę, on pomaga, ale są momenty, kiedy ta prędkość jest o wiele większa (niż na klasycznym rowerze - red.).

Rower na jesień

Nadchodząca jesień nie oznacza końca sezonu rowerowego. Wręcz przeciwnie. Elektryczne pojazdy doskonale sprawdzą się w każdych warunkach.

- Kiedyś rzeczywiście było tak, że początek roku szkolnego był końcem sezonu - przyznał Kuba Wesołowski. - Dzisiaj uniwersalność rowerów, szczególnie elektrycznych, jest nieporównywalna. To jest fajny substytut dla samochodu, szczególnie w zatłoczonych miastach - podkreślił.

W salonach firmowych Kross można skorzystać z jazdy testowej i na własnej skórze przekonać się, że jazda na eBIKE to prawdziwie elektryzująca przygoda.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry Wakacje

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości