Całowanie po szyi - ważny element gry wstępnej

Aktualizacja:
całowanie po szyi

Szyja to niezwykle wrażliwa strefa erogenna zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Necking, czyli całowanie po szyi i pieszczenie jej, jest niezwykle podniecające i podnosi temperaturę w sypialni niemal do wrzenia. Jak całować po szyi, aby Twój partner lub partnerka odleciała z podniecenia?

Słowo “necking” wywodzi się z języka angielskiego, od słowa “neck” - szyja. Są to pieszczoty karku oraz szyi. Ze względu na bliskość ust i szyi bardzo łatwo można przejść ze zwykłego pocałunku na dobranoc w namiętne pieszczoty, a następnie gorący seks. Szyja jest najcieplejszym miejscem na ciele kobiety i jednocześnie niesamowicie unerwionym. Delikatne pocałunki, lizanie czy nawet dmuchanie w szyję sprawia wielką przyjemność i powoduje gęsią skórkę. Całowanie dziewczyny po szyi rozbudza w niej podniecenie i na pewno będzie miała ochotę na więcej.

Zobacz także: Strefy erogenne mężczyzn i kobiet

Jak to robić - całowanie dziewczyny po szyi.

Przede wszystkim zacznij powoli, od namiętnego pocałunku w usta. Później pozwól swoim wargom błądzić po linii żuchwy swojej kobiety - jest to niesamowicie podniecające. Pamiętaj, aby Twoje usta nie były zbyt suche, ale również nie śliń się - to nie jest zbyt atrakcyjne. Powoli przechodź coraz niżej, aż zaczniesz całowanie po szyi. Najpierw pieść ją delikatnie z przodu, następnie możesz zwiększyć nacisk swoich warg na skórę. Nie zapominaj o okolicach pod i za uszami. Te miejsca są niezwykle wrażliwe i całowanie ich będzie dla Twojej partnerki niesamowicie miłym uczuciem. Całowanie po szyi ma jedną ważną zaletę - masz wolne ręce. Możesz więc robić z nimi co chcesz - delikatnie rozbierać swoją kobietę, zsuwać ramiączka od bluzki, rozpinać guziki, ale również pieścić jej piersi, dotykać brzucha lub nawet stymulować jej łechtaczkę. Od takich pieszczot można odlecieć z rozkoszy! Pamiętaj jednak, że kark jest również bardzo ważnym miejscem. Całowanie dziewczyny po szyi z tyłu jest ważne - skóra tam jest bardzo wrażliwa na pieszczoty. Możesz więc nagle i zdecydowanie przekręcić swoją partnerkę na brzuch i kontynuować pieszczoty karku. Ten jest szczególnie wrażliwy na środku i przy linii włosów. Warto jest również pieścić miejsce, gdzie kark łączy się z plecami.

Zobacz także: Co podnieca mężczyzn w łóżku?

Necking możesz również wykorzystać po samym stosunku. W czasie, gdy przytulacie się nago, jesteście przyjemnie zmęczeni i odpoczywacie, zazwyczaj nie szczędzicie sobie słów miłości czy czułych gestów. Delikatne głaskanie szyi Twojej partnerki, całowanie jej, muskanie może być przyjemnym zakończeniem gorących igraszek. A może, kto wie? Po odpoczynku i czułościach zechcecie jeszcze raz oddać się miłosnym szaleństwom?

Faceci i necking - czy oni to lubią?

Oczywiście, że tak! Co prawda szyja faceta nie jest tak bardzo wrażliwa jak u kobiety, jednak całowanie po szyi może go nieźle rozgrzać. Jak to robić? Zwilż wargi, aby były miękkie. Delikatnie przesuwaj nimi po skórze partnera. Pamiętaj, aby całować go raz mocniej, raz delikatniej. Dotykaj jego szyi palcami, pieść okolice uszu, nie zapominaj o karku. Jest to również fantastyczna okazja do szeptania mu czułych słówek, a jeśli chcesz go jeszcze bardziej podniecić - mów o swoich najskrytszych fantazjach. Jeśli chcesz zagrać bardziej ostro, możesz lekko wulgarnie dać mu do zrozumienia, co ma zaraz z Tobą zrobić i w jaki sposób, ewentualnie co Ty zrobisz z jego twardym i wielkim penisem. Używaj rąk! Dotykaj jego klatki piersiowej, głaszcz szyję, delikatnie muskaj opuszkami palców. Facet będzie wniebowzięty, jeśli w czasie całowania po szyi zadziornie ugryziesz płatek jego ucha. Tylko pamiętaj, nie za mocno!

Zobacz także: Najlepsze sposoby na całowanie z partnerem

Całowanie po szyi - co oznacza.

Różne rodzaje pocałunków w różnych sytuacjach mają swoje znaczenia. Wszystko zależy od tego, kto nas całuje i w jakiej sytuacji. Pocałunek w rękę jest wyrazem szacunku, szarmanckości, uznania dla kobiecej urody. Pocałunek w czoło to oznaka opieki i chęci chronienia drugiej osoby. Buziak na powitanie jest wyrazem sympatii dla drugiej osoby, za to pocałunek w usta jest wyrazem miłości i pożądania. Całowanie po szyi - co oznacza? To najpewniej wyraz pożądania - chęci uprawiania seksu. Gdy usta mężczyzny lub kobiety przechodzą z namiętnego pocałunku w usta do całowania twarzy, szyi czy innych części ciała, oznacza to, że druga osoba chce się kochać, najlepiej tu i teraz! Jeśli kobieta chce uprawiać seks, najlepiej aby oddała się pieszczotom partnera, a następnie je odwzajemniła. Wiele młodych kobiet jest bardzo niepewnych, jak postępować z mężczyzną, szczególnie w czasie pierwszego razu i jest to zrozumiałe. Gorzej jednak, jeśli panie z długim stażem w związku nie wykazują żadnej inicjatywy w łóżku. Drogie panie, nie bądźmy kłodami! Nasz facet będzie zachwycony, jeśli będziemy go pieścić, całować i co jakiś czas przejmiemy kontrolę nad pieszczotami. Gwarantujemy, że później będzie na pewno o wiele bardziej czuły w normalnym życiu - po prostu będzie czuł się pożądany i kochany.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni muszą jednak pamiętać o jednym - jeśli nie ma ochoty na zbliżenie - najlepiej przerwać zapędy podnieconego partnera lub partnerki. Seks ma być przyjemny dla obu stron zbliżenia i odbywać się za ich zgodą.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości