Ślub i wesele

Izabela Janachowska na ratunek panom młodym noszącym większy rozmiar. Co powinni założyć?

Ślub i wesele

Wybór wymarzonej kreacji ślubnej spędza sen z powiek również mężczyznom, zwłaszcza jeśli nie mieszczą się w standardowej sklepowej rozmiarówce. W tym ciężkim zadaniu pomaga im teraz Izabela Janachowska.

Pary młode ponad miarę

Izabela Janachowska jest niekwestionowaną ekspertką branży ślubnej. Od 5 lat prowadzi blog poświęcony tej tematyce, a widzowie znają ją z programów takich jak „W czym do ślubu”, „I nie opuszczę cię aż do ślubu” czy „Ślub marzeń”. Wiosną tego roku na TVN Style ukaże się kolejny jej format „Pary młode ponad miarę”. Pomoc w nim zyskają oboje narzeczeni, dla których ciężko znaleźć coś przez wzrost czy wagę. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już 8 marca.

Jak garnitur dla pana młodego?

Według Izabeli Janachowskiej mężczyźni noszący większy rozmiar powinni postawić na garnitury o bezpiecznym, klasycznym kroju – takie właśnie sprawdzą się u nich najlepiej. Z góry jednak uspokaja, że taki strój wcale nie musi oznaczać nudy i zawsze można podkręcić innymi rzeczami.

Można zaszaleć z bardzo fajnymi, wzorzystymi, kolorowymi, niespotykanymi dodatkami

– przekonuje prowadząca program „Pary młode ponad miarę”.

W trakcie nagrań często jednak spotykała się z panami, którzy mieli już konkretne oczekiwania co do całej stylizacji ślubnej. Jeden z nich szczególnie upodobał sobie postać słynnego agenta 007 i udało mu się nawet postawić na swoim.

Ostatnio był pan młody, który powiedział, że chce wyglądać jak James Bond i wyszedł, wyglądając jak James Bond. Postawił na czarny smoking z muchą i wyglądał naprawdę top

– wspomina Izabela Janachowska.

Zobacz także:

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości