Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom świętują rocznicę zaręczyn. Piosenkarka zdradziła informacje o ślubie

Orlando Bloom i Katy Perry

Phillip Faraone/Getty AFP/East News

Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom świętują rocznicę zaręczyn. Piosenkarka zdradziła informacje o ślubie

Orlando Bloom i Katy Perry

Phillip Faraone/Getty AFP/East News

Cały show-biznes czeka na ślub Katy Perry i Orlando Blooma. Para jednak się nie spieszy. Na razie, rok po zaręczynach, piosenkarka pokazała światu niepublikowane wcześniej zdjęcia z tamtego wieczoru. Katy potwierdziła już, kogo nie zaprosi na ślub. Kiedy odbędzie się ceremonia?

Katy i Orlando bardzo mocno chronią swojej prywatność i nieczęsto pokazują się razem w mediach. Artystka uchyliła jednak rąbka tajemnicy i pochwaliła się ostatnio zdjęciami z zaręczyn, które miały miejsce dokładnie rok temu. Po raz kolejny padło pytanie: kiedy ślub?

Orlando Bloom oświadczył się Katy Perry w helikopterze

Aktor Orlando Bloom jak na dżentelmena przystało, tę ważną chwilę w życiu pary perfekcyjnie zaplanował. Najpierw staroświeckim zwyczajem o rękę piosenkarki poprosił jej rodziców, a potem w tajemnicy przed Katy przygotował przyjęcie, na które zaprosił najbliższych przyjaciół. Cały wieczór zrelacjonowała sama Perry w jednym z wywiadów, mówiąc, że coś podejrzewała, kiedy zobaczyła swojego ukochanego we włoskiej restauracji:

Więc wchodzę tam, a on jest taki ogolony, nie ubrał tenisówek. Mówię: „Ach… coś się dzieje! Zamawialiśmy wszystko i pomyślałam: „Kim jest ta osoba? Potem wsiadłam do helikoptera, a on poprosił mnie o rękę. Kiedy wylądowaliśmy przywitała nas rodzina i przyjaciele. Było mnóstwo kwiatów.

- wspominała Katty Perry.

Z okazji rocznicy tych fantastycznych zaręczyn wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcia z pamiętnego wieczoru.

Razem wyglądają pięknie i nie da się nie zauważyć szczęścia. Bez dwóch zdań Katy do Orlando „czuje miętę”, a on mógłby z Perry konie kraść. Wszystko sprowadza się do jednego pytania: kiedy popularna para weźmie ślub?

Kiedy Katty Perry zostanie panią Bloom?

Katy Perry w ostatnim czasie zrezygnowała nieco z działalności artystycznej i skupiła się na życiu prywatnym, co jak widać, bardzo jej służy. Czy chwilowe zniknięcie ze sceny muzycznej świadczy o przygotowaniach pary do ślubu? Niedawno Katty wystąpiła w amerykańskim talk-show Jimmy Kimmel Live, gdzie nie zdradziła, kto zjawi się na jej ślubie. Potwierdziła jednak, że na pewno nie będzie tam Luke'a Bryana i Lionela Richie. 

Nie wiem czy mnie stać. To będzie małe przyjęcie weselne!

- powiedziała z uśmiechem amerykańska artystka.

Tym samym Katty Perry zdementowała plotki o tym, że razem z Orlando przygotowują huczne wesele, na które będą potrzebować dużo czasu. Jedna z pogłosek mówiła też o tajemniczym ślubie na Hawajach, który para miała wziąć w grudniu minionego roku. Jeśli - jak sugerowała piosenkarka - planowane jest kameralne, łatwiejsze do zorganizowania wesele w gronie najbliższych, to możemy się spodziewać, że dobre wieści zza oceanu dotrą do nas niebawem.

Ostatnio para pochwaliła się wspólnym świętowaniem 43. urodzin Orlando. Teraz czekamy na fetę  z okazji pojawienia się na ich dłoniach złotych obrączek.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
79
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0