Gwiazdy

Amanda Bynes wychodzi za mąż. Popularna aktorka pochwaliła się pierścionkiem w Walentynki

Getty Images/Elizabeth Fernandez

Gwiazdy

Amanda Bynes wychodzi za mąż. Popularna aktorka pochwaliła się pierścionkiem w Walentynki

Getty Images/Elizabeth Fernandez

Amanda Bynes była popularną aktorką w latach 90. oraz początku 2000. Największą rozpoznawalność zdobyła rolami w filmach "Ona to on" czy "Łatwa dziewczyna". Ze względu na problemy w życiu osobistym, ograniczyła swoją medialną obecność. Teraz jednak ogłosiła zaręczyny. 

Wiele osób może pamiętać Amandę Bynes z jej ról w hitowych produkcjach dla młodzieżowy. Pierwsze aktorskie kroki stawiała już w wieku siedmiu lat, a własny program komediowy prowadziła już jako trzynastolatka. 

Amanda Bynes się zaręczyła

Jak to często bywa, wczesny początek kariery skutkował poważnymi zawirowaniami w życiu personalnym. Aktorka zmagała się z uzależnieniem od alkoholu oraz chorobą dwubiegunową, w pewnym momencie była nawet ubezwłasnowolniona. Teraz wychodzi na prostą. 

W Walentynki, na swoim Instagramie poinformowała o zaręczynach. Dane personalne narzeczonego kobiety nie są znane, a fani zastanawiają się co oznacza obrączka, która widnieje na jego palcu.

Zaręczona z miłością mojego życia

- napisała pod postem ogłaszającym szczęśliwą nowinę. 

Zmiany w życiu Amandy Bynes

To nie są jedyne zmiany, jakie zaszły w życiu gwiazdy. Amanda Bynes zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Teraz reprezentuje całkowicie inny wizerunek, na zdjęciach można zauważyć częste zmiany kolorów włosów, kolczyk w nosie oraz tatuaż w kształcie serduszka na na lewym policzku. 


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
74
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0