Gwiazdy

Karolina Pisarek ma nowego partnera. Z okazji walentynek dostała od niego zachwycający prezent

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Gwiazdy

Karolina Pisarek ma nowego partnera. Z okazji walentynek dostała od niego zachwycający prezent

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek - modelka, która zyskała sławę dzięki programowi Top Model ma nowego partnera. Na Walentynki otrzymała od niego piękne róże i balonik w kształcie serca.

Karolina Pisarek przez dwa lata związana była z Danielem Kenji Matsunagą - pochodzącym z Brazylii modelem, aktorem i zawodowym piłkarzem. Para poznała się w Japonii, gdzie modelka wówczas pracowała. Mimo odległości, jaka dzieliła zakochanych, ich związek wydawał się kwitnąć. Wielu fanów obojga było więc rozczarowanych, kiedy okazało się, że Karolina i Daniel postanowili się rozstać. Powodem była inna wizja związku.

Daniel pokazał mi dużo dobrego, mieliśmy te same wartości, tak samo dbamy o rodzinę, jesteśmy chrześcijanami. Dużo szczęścia było w tym związku, na pewno, niestety mieliśmy inny pogląd na związek. Czasem miłość nie wystarcza, żeby zbudować coś lepszego i myślę, że każdy powinien iść w swoją stronę

– zdradziła w Dzień Dobry TVN wzruszona Karolina.

Nowa miłość Karoliny Pisarek

Wydaje się, że modelka pogodziła się już z rozpadem związku i ma już nowego partnera - jest nim Jaime Camara. W dniu zakochanych Karolina otrzymała od niego bukiet róż i balonik w kształcie serca, czym pochwaliła się na InstaStory. Natomiast mężczyzna opublikował zdjęcie, na którym widać, jak Karolina mocno ściska go za szyję i całuje w skroń.

Pierwsze walentynki i już nie mogę oddychać. Kocham cię skarbie

- podpisał fotografię Jaime.

Cały wywiad zobaczycie w: Karolina Pisarek potwierdziła rozstanie z Danielem Matsunagą: "Mieliśmy inny pogląd na związek"

Parze życzymy wiele szczęścia.

Kim jest Jaime Camara?

Jaime Camara jest byłym brazylijskim kierowcą wyścigowym. Ma 40 lat i wychowuje syna, Luccę.

>>> Zobacz także:


Co sądzisz o tym artykule?
62
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0