Gwiazdy

Karolina Pisarek jedną ze 100 najpiękniejszych kobiet na świecie

Karolina Pisarek

East News

Gwiazdy

Karolina Pisarek jedną ze 100 najpiękniejszych kobiet na świecie

Karolina Pisarek

East News

Karolina Pisarek, modelka, która zyskała sławę dzięki programowi Top Model ponownie została została doceniona przez twórców rankingu "Najpiękniejszych twarzy świata" i krytyków modowych. Polka w tym roku zajęła 50 miejsce.

Poznaliśmy listę "Najpiękniejszych Twarzy Świata 2019". W popularnym na całym świecie rankingu przygotowywanym przez firmę TC CANDLER znalazła się polska modelka Karolina Pisarek. Nasza rodaczka uplasowała się w połowie stawki, czyli na 50 miejscu, pokonując takie piękności, jak Natalie Portman, Ariana Grande i Selena Gomez. To nie jest pierwsze takie wyróżnienie Karoliny - w poprzednim roku zajęła w tym prestiżowym zestawieniu 91. pozycję. 

Zobacz: Nie wygrała Top Model, a robi karierę. Co o programie mówi Karolina Pisarek?

Reakcja fanów

Karolina podzieliła się tą radosną wiadomością na Instagramie:

Taaak! To ogromny honor znaleźć się na 50. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Cieszę się, że mogę reprezentować Polskę! Dziękuję wszystkim za wsparcie! Jesteście najlepsi!

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji:

Zasłużenie ?

Pniesz się w górę kochana!! ♥️ Czy za rok będzie nr 1?? ??♥️♥️♥️

Zasługujesz na to, abyś to właśnie ty reprezentowała Polskę.

Karolina Pisarek w "Top Model"

Karolina Pisarek urodziła się w 1997 roku, pochodzi ze Szczecinka. Jest finalistką 5. edycji programu "Top Model", w której zajęła 2. miejsce. Doskonale radzi sobie w modelingu. Brała udział w sesjach dla najpopularniejszych polskich i światowych magazynów oraz w kampaniach reklamowych. Pasją Karoliny od zawsze był sport - siatkówka, a później koszykówka. Modelka uwielbia aktywność fizyczną, dzięki temu może pochwalić się perfekcyjną figurą.

Tak wygląda lista "Najpiękniejszych Twarzy Świata 2019"

>>> Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
56
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0