Gwiazdy

Adele zachwyciła występem na ślubie przyjaciółki, zdradziła też datę premiery płyty

x-news

Gwiazdy

Adele zachwyciła występem na ślubie przyjaciółki, zdradziła też datę premiery płyty

x-news

Adele przeszła spektakularną metamorfozę. W ciągu ostatniego roku schudła ponad 40 kg, a zdjęcia nowej sylwetki gwiazdy budzą ogromne zainteresowanie mediów. Wokalistka unika wystąpień publicznych oraz występów, ale dla bliskiej przyjaciółki zrobiła wyjątek. Wystąpiła na jej weselu. 

Adele śpiewa na weselu w Londynie

Zaniepokojeni stanem zdrowia gwiazdy nie mają się czym martwić, z głosem piosenkarki wszystko w porządku. Adele Adkins wystąpiła na weselu swojej bliskiej przyjaciółki i zaśpiewała hity takie jak: "Rolling In The Deep" czy  "Young Hearts Run Free". Występ miał miejsce w bardzo kameralnym oraz niecodziennym miejscu. Wesele odbyło się w londyńskim pubie, a poza Adele gościły tam m.in. Jessie Ware czy Florence Welch. To była naprawdę wyjątkowa noc, zobaczcie wideo! Widać, że piosenkarka czuje się świetnie i korzysta z życia. 


Czwarty album studyjny Adele

Adele bardzo długo nie występowała publicznie, fani niepokoili się, że powodem może być zakończenie kariery lub problemy zdrowotne. Jedno i drugie śmiało możemy wykluczyć. Prace nad czwartym albumem wokalistki są na bardzo zaawansowanym etapie, a premiera przewidziana jest na ten rok. Według niektórych gości londyńskiego wesela, Adele podczas imprezy zdradziła że krążek pojawi się we wrześniu. 

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
81
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0