Newsy

Czy to jest Adele?! Zdjęcie zszokowało fanów gwiazdy!

Adele | X-news

Newsy

Czy to jest Adele?! Zdjęcie zszokowało fanów gwiazdy!

Adele | X-news

Nie milkną rozmowy na temat spektakularnej metamorfozy jednej z najbardziej utalentowanych wokalistek na świecie. Adele schudła ponad 40 kilogramów. W sieci pojawiły się jednak nowe zdjęcia...  Adele jest nie do poznania.

Adele schudła 40 kilogramów

Na początku roku Internet obiegły najnowsze zdjęcia Adele, pochodzące z jej wakacji na Karaibach. Fani artystki byli zaniepokojeni jej wyglądem, a zagraniczne media spekulowały na temat problemów osobistych gwiazdy. Jak się jednak okazało, niesamowitą przemianę artystka zawdzięcza zbilansowanej diecie i to nie koniec jej walki o nową siebie. Sekret metamorfozy zdradziła Camila Goodis, trenerka gwiazd. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Spektakularna metamorfoza Adele. Trenerka gwiazd zdradziła, jak osiągnęła taki efekt

Adele dosłownie chudnie w oczach. Ostatnie zdjęcia wokalistki zszokowały wszystkich. W czarnym dresie z motywem kościotrupa, w markowej, puchowej kamizelce i w sportowych butach została przyłapana przez paparazzich. Niestety fanom gwiazdy niełatwo śledzić efekty odchudzania Adele ponieważ ich idolka jest ostatnio wyjątkowo mało aktywna w swoich mediach społecznościowych.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Adele...


Pod zdjęciami pojawiły się komentarze zaniepokojonych fanów:

  • "Martwię się o nią"
  • "To nie ona"

Najnowsze zdjęcia Adele

Patrząc na te zdjęcia nie sposób nie dostrzec, że piosenkarka zgubiła kolejne kilogramy. Już od dawna w sieci pojawiają się głosy, że wokalistka uległa presji kultu ciała i uparcie dąży do perfekcyjnej sylwetki. Plotkarskie media donoszą, że to podobno rozstanie z mężem, Simonem Koneckim zmotywowało ją do zmiany wizerunku i zadbania o siebie.

Przyznajemy, że nowa figura brytyjskiej wokalistki zdecydowanie... wprawia w osłupienie.

Odmieniona Adele odpoczywa na wakacjach z Harrym Stylesem na Karaibach | X-news

ZOBACZ także:

Co sądzisz o tym artykule?
58
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0