Gwiazdy

Adele po przerwie wydaje nową płytę. Album ukaże się w tym roku

Gwiazdy

Adele po przerwie wydaje nową płytę. Album ukaże się w tym roku

Adele wraca na scenę muzyczną. Pięć lat po premierze ostatniej płyty, zapowiada nowy album. Krążek ukaże się jeszcze w tym roku. 

Ostatnio o Adele mówiło się głównie w kontekście jej życia prywatnego oraz nagłej utraty kilogramów. Piosenkarka straciła na wadze ponad 40 kg, ale to nie koniec zmian.

Adele wydaje nową płytę w 2020 roku

Po długiej przerwie Adele wraca na scenę muzyczną! Ku uciesze fanów, jej manager potwierdził doniesienia o nadchodzącym albumie. Nowa płyta wokalistki ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Nieznana jest jeszcze dokładna data premiery, ale fani gwiazdy czekają na pierwszy singiel. 

Ostatni album piosenkarki zatytułowany „25” pojawił się w 2015 roku. Wydawnictwo było trzecim albumem studyjnym artystki i zebrało świetne recenzje. To właśnie z tego krążka pochodzą hity takie jak: "Hello" czy "Send My Love (To Your New Lover)"

Adele rozstała się z mężem

Od czasu wydania płyty "25" fani wyczekiwali nowości, ale gwiazda była skupiona na rodzinie. W 2016 roku wzięła ślub z Simonem Koneckim, para miała już wtedy czteroletniego syna. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i w zeszłym roku ogłosili separację.

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
90
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0