Gwiazdy

Adele na plaży. Gwiazda bardzo schudła. Fani są zachwyceni jej metamorfozą

Gwiazdy

Adele na plaży. Gwiazda bardzo schudła. Fani są zachwyceni jej metamorfozą

Adele przeszła niesamowitą metamorfozę. Zobaczcie jak prezentuje się wokalistka na plaży. Wygląda naprawdę olśniewająco. Czyżby zmiana wizerunku zapowiadała nową płytę brytyjskiej gwiazdy?!

Zobacz wideo: Odmieniona Adele odpoczywa na wakacjach z Harrym Stylesem na Karaibach

Nowa figura Adele

Adele słynie z genialnego głosu, świetnych piosenek oraz... z poczucia humoru. Dobry nastrój nie opuszcza piosenkarki również w okresie świątecznym, co udowodniła na zorganizowanym przez siebie bożonarodzeniowym przyjęciu. Na imprezie nie zabrakło oczywiście Świętego Mikołaja. Wśród zaproszonych gości znalazł się nawet Grinch...

Jednak to nie goście wzbudzili największe zainteresowanie fanów, tylko zjawiskowa figura artystki. Na opublikowanych przez siebie zdjęciach, Adele zachwyca nienaganną sylwetką i piękną stylizacją. Post natychmiast wywołał lawinę pozytywnych komentarzy. Zarówno fani, jak i bliscy nie szczędzą miłych słów pod adresem gwiazdy.

Adele na plaży

Do sieci trafiły zdjęcia Adele, na których widać jak bardzo schudła. Na karaibskiej wyspie Anguilla towarzyszą jej przyjaciele: Harry Styles i James Corden.

Zobacz też:

Świąteczne tradycje rodziny królewskiej. Dlaczego dzieci Kate i Williama nie zasiądą przy wigilijnym stole?

Stylizacja świąteczna plus size. Ma być na bogato

Andrzej Polan i Piotr Kucharski pieką świąteczne słodkości dla potrzebującychCo sądzisz o tym artykule?
68
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.01.2020
Dede
Piękna i teraz i wcześniej