Porady stylistki

Stylizacja świąteczna plus size. Ma być na bogato

Wigilia już za chwilę. Jeżeli jeszcze nie masz przygotowanej stylizacji na ten szczególny wieczór, spieszymy Ci z pomocą. Ewa Zakrzewska w studiu Dzień Dobry TVN zaproponowała efektowne stylizacje na Święta plus size.

Skromność jest niemodna

Biała bluzka i granatowa spódnica? Nuda! Zgodnie z obowiązującymi trendami w świątecznym dress codzie odchodzimy już od grzecznych i skromnych stylizacji na rzecz błysku. Christmas Party i świąteczne kolacje są bardzo wystawne. Celebruj piękne chwile i podkreśl to świąteczną stylizacją.

Glamour w czystej postaci

Ewa Zakrzewska zachęca, by w czasie Świąt bożego Narodzenia postawić na błysk „niczym pył gwiezdny” – jak przekonuje. Stylistka w studiu Dzień Dobry TVN zaprezentowała trzy stylizacje, które pięknie podkreśliły figury modelek. Kolorystyka kreacji nawiązuje do Świąt, czyli wybieramy sukienki w odcieniach srebra i butelkowej zieleni.

Wybierając kreację na Święta zwróćmy uwagę również na tkaninę, z jakiego jest wykonana sukienka. Ewa przekonuje, że najlepszym wyborem w tym czasie będzie aksamit, satyna, koronka. Istotną rolę odgrywają również dodatki, które również powinny być utrzymane w stylu glamour.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
2
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.12.2019
Karol lajna
Skąd ta srebrna kiecka?? Piękna !