Porady stylistki

Stylizacja świąteczna plus size. Ma być na bogato

Porady stylistki

Stylizacja świąteczna plus size. Ma być na bogato

Wigilia już za chwilę. Jeżeli jeszcze nie masz przygotowanej stylizacji na ten szczególny wieczór, spieszymy Ci z pomocą. Ewa Zakrzewska w studiu Dzień Dobry TVN zaproponowała efektowne stylizacje na Święta plus size.

Skromność jest niemodna

Biała bluzka i granatowa spódnica? Nuda! Zgodnie z obowiązującymi trendami w świątecznym dress codzie odchodzimy już od grzecznych i skromnych stylizacji na rzecz błysku. Christmas Party i świąteczne kolacje są bardzo wystawne. Celebruj piękne chwile i podkreśl to świąteczną stylizacją.

Glamour w czystej postaci

Ewa Zakrzewska zachęca, by w czasie Świąt bożego Narodzenia postawić na błysk „niczym pył gwiezdny” – jak przekonuje. Stylistka w studiu Dzień Dobry TVN zaprezentowała trzy stylizacje, które pięknie podkreśliły figury modelek. Kolorystyka kreacji nawiązuje do Świąt, czyli wybieramy sukienki w odcieniach srebra i butelkowej zieleni.

Wybierając kreację na Święta zwróćmy uwagę również na tkaninę, z jakiego jest wykonana sukienka. Ewa przekonuje, że najlepszym wyborem w tym czasie będzie aksamit, satyna, koronka. Istotną rolę odgrywają również dodatki, które również powinny być utrzymane w stylu glamour.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
3
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.12.2019
Karol lajna
Skąd ta srebrna kiecka?? Piękna !