Katarzyna Gajek od czterech lat zajmuje się zawodowo organizacją ślubów. Najdroższy ślub, jaki organizowała, kosztował 300 tysięcy złotych, trwał 2 dni i bawiło się na nim 250 osób. W Dzień Dobry TVN mówiła m.in. o tym, jakie śluby wybierają Polacy.

  Iza Miko w kawiarence Dzień Dobry TVN rozdawała widzom programu ekologiczne torby, do których sama zaprojektowała logo. Aktorka jest propagatorką ekologicznego stylu życia.

  Krystyna Janda i Maria Seweryn opowiedziały o partnerskim związku matki i córki, a także o przygotowaniach do wielkiej premiery na nowej teatralnej scenie. 16 stycznia odbędzie się uroczyste otwarcie OCH-Sceny, stworzonej przez Fundację Krystyny Jandy, na rzecz Kultury w starym Kinie Ochota. Dyrektorem artystycznym sceny jest Maria Seweryn.

  Lip dub to „podkładanie” ruchu ust do danej piosenki, własna interpretacja utworu, której efektem jest nakręcony teledysk. Z Julią Kamińską i jej bratem Christianem zachęcaliśmy naszych widzów do przysyłania nam swoich nagrań Lip dub. Widzowie mogą wybrać dowolną piosenkę oraz dowolną jej interpretację i przysłać do nas na adres wlaczkamer@tvn.pl. W jury konkursu zasiądzie Julia Kamińska z bratem.

  Czy kobiety mają tendencję do wychowywania dzieci "pod kloszem"? Na czym polega podstawowa różnica między wychowywaniem dzieci przez kobiety i przez mężczyzn? Do czego może doprowadzić rozpieszczanie dzieci? Czy rozpieszczając chłopca można go wychować go na "twardego faceta"? Na ten temat porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z naszymi gośćmi - rodzicami: Ewą Drzyzgą, Barbarą Stanisławczyk i Leszkiem Talko.

  Jak zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej? Co sprawia, że ktoś nam się podoba? Zarówno Krzysztof Kasa Kasowski, jak i Małgorzata Kosik są w stałych związkach. Dobrze pamiętają jednak sytuacje, w których chcieli zrobić na kimś wrażenie. Czy szybka randka to dobry sposób na zawarcie znajomości? O tym porozmawialiśmy z Moniką Janiec, założycielką portalu imprezy-single.pl.

  Tradycyjny model podziału ról kobiecych i męskich w rodzinie odchodzi do lamusa. Wedle najnowszych doniesień socjologów, szczęście w związku partnerskim można osiągnąć jedynie wówczas, gdy dzielimy się obowiązkami domowymi. Czy rzeczywiście wspólne zajmowanie się domem i opieka nad dziećmi mogą dawać szczęście? Zdaniem socjologa prof. Mariusza Jędrzejko - w tej tezie jest sporo prawdy.

  Jakie emocje towarzyszą ojcu, gdy prowadzi córkę do ołtarza? Czy to trudne dla ojca oddać córkę innemu mężczyźnie? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Bogusława Wołoszańskiego, który niedawno poprowadził córkę do ołtarza, Janusz Korwin- Mikke, który wydał swoją córkę Zuzannę za mąż oraz Tadeusz Drozda, ojca trzech córek, z których dwie są już zamężne.

  Przyjaciele mojego ukochanego są moimi przyjaciółmi? Niestety, nie zawsze. Co zrobić, gdy przyjaciele naszego partnera są nie do zniesienia? O to zapytaliśmy naszych gości: aktorkę Monikę Jarosińską, pisarza Tomasza Jastruna oraz Katarzynę Montgomery, redaktor naczelną repka.pl

  Młodzi ludzie nie chcą już pracować na etacie. Uważają, że taka praca jest formą ograniczenia. Chcą sami kierować swoim życiem. Coraz więcej młodych ludzi zakłada własną działalność gospodarczą. Zdaniem psychologa Jacka Santorskiego - ludzie, którzy mają talent mogą zrobić błyskawiczną karierę. Stają jednak przed wyborem: zaryzykować czy walczyć o stałą, bezpieczną posadę, która zazwyczaj oznacza nudne i żmudne obowiązki.

  Jak ubiera się polska ulica? Odpowiedź na to pytanie najlepiej znają: Tomasz Jacyków i Anna Puślecka, którzy w programie Dzień Dobry TVN prowadzą cykl Moda Polska. W dzisiejszym odcinku zaprezentowali najciekawsze stylizacje nadesłane w minionym tygodniu na skrzynkę modapolska@tvn.pl.

  Genialne pomysły rodzą się w najmniej oczekiwanych momentach. Tak było w przypadku Bartosza Głodowskiego, który razem z kolegą wpadł na banalnie prosty, a zarazem genialny pomysł produkowania podwójnych, bo sklejonych… paluszków nazywanych "szczęśliwymi".

  Od 1 stycznia 2010 wprowadzony zostaje przepis o urlopie tacierzyńskim. Na razie jest to tylko tydzień, ale od roku 2011 już dwa. Bardzo istotne jest to, że ojciec będzie mógł wziąć urlop w dowolnym okresie w pierwszym roku po urodzeniu dziecka. Jak na ten pomysł zapatrują się nasi goście? O tym mogliście się przekonać w dzisiejszym "Dzień Dobry TVN".

  To, że zajmuje się amatorsko fotografią wypłynęło przy okazji konkursu korporacyjnego KOLORADOŚĆ organizowanego przez TVN Media School. Łukasz Grass zajął 3-cie miejsce w kategorii: miejsce, wydarzenie.

  Trafił do Szkoły Baletowej w Bytomiu, bo jego kuzyn powiedział mu, że jest tam tak jak na nieustających koloniach. Wcześniej o balecie nic nie wiedział. Rygor szkoły go jednak bardzo przeraził, ale mimo to Łukasz sobie poradził. Jak potoczyła się potem jego kariera? Tego mogliście się dowiedzieć w "Dzień Dobry TVN".

  Jak wypada się zachowywać pośród arystokratów? Czego powinniśmy unikać by nie popełnić faux pas? O tym rozmawialiśmy dzisiaj w "Dzień Dobry TVN" z Anną Nehrebecką i Jayanti De Virion.

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" razem z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o zagrożeniach związanych z zawodem dziennikarza. Czy to bułka z masłem, czy może jednak na reporte czają się różne zagrożenia?

  Czy kobiety w dzisiejszych czasach są bardziej agresywne niż np. kilkadziesiąt lat temu? Jak ta agresja się przejawia? O tym porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z autorkami książki "Anielice czy diablice?" - Katarzyny Stadnik i Anny Wójtewicz, doktorantek socjologii z UMK w Toruniu, które opisały w swojej pracy zjawisko kobiecej agresji.

  W pewnym centrum handlowym w północno-wschodnich Chinach powstał parking dla kobiet. O metr szersze miejsca, różowe oznaczenia, grube linie i dodatkowo oświetlona droga. O tym, jak parkują kobiety porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Katarzyną Kowalczyk z Babskiej Autoszkoły, Joanną Zientarską oraz Karoliną Hołowczyc.

  Dziś w Dzień Dobry TVN przedstawiamy zespół "Sami", który w naszym studiu wykonał utwór "Sernik". Ten utwór promuje też ich nową płytę. Jak oceniacie ich występ?

  W Polsce iluzja wciąż kojarzona jest z cyrkowymi popisami. Stereotyp ten obala grupa Metamorphosis, która wystąpiła dziś w Dzień Dobry TVN. Oceńcie, czy podoba się Wam iluzja w ich wykonaniu.

  Jeden z niemieckich magazynów kobiecych zaprosił do sesji zdjęciowej "modelki" z ulicy. Swoją decyzję redaktor naczelna tłumaczy faktem, że czytelniczki nie chcą już oglądać rzeczywistości, która ich nie dotyczy. Magazyny nadal, bowiem promują szczupłe i wysokie modelki, a przecież przeciętna kobieta tak nie wygląda. Czy profesjonalne modelki mogą czuć się zagrożone?

  Włoski Vogue okrzyknął ją talentem nowego pokolenia. Paryż zachwyca się jej projektami. Jej buty podbijają świat. Dominika Nowak, jako pierwsza na świecie i, jak na razie jako jedyna, projektuje buty z sierści zwierząt. Jak powstają te nietypowe kolekcje i czy w Polsce cieszą się zainteresowaniem? Dominikę Nowak gościliśmy w Dzień Dobry TVN!

  W dzisiejszym odcinku Mody Polskiej Tomasz Jacyków i Anna Puślecka przedstawiają stylizacje na karnawał i na... stok. Które uznali za najlepsze? Przypominamy również, że czekamy na kolejne zgłoszenia. Piszcie do nas i wysyłajcie swoje zdjęcia na adres: modapolska@tvn.pl

  Dwudziestu jeden chińskich multimilionerów zapłaciło 10 tys. euro, by wziąć udział w balu, podczas którego szukali żony. Jakiej żony szukają mężczyźni sukcesu? Jakie cechy powinna mieć żona milionera? Na te pytania odpowiedzieli w Dzień Dobry TVN: dwukrotnie żonaty polski poseł i milioner Janusz Palikot, Marek Król, były redaktor naczelny tygodnika "Wprost" i Katarzyna Frank- Niemczycka, żona Zbigniewa Niemczyckiego.

  Mężczyźni lubią swój wizerunek męskich, silnych i kontrolujących sytuację osób. W ten sposób starają się też wychowywać swoich potomków, bo sami, jako synowie otrzymali wzór od ojców. Niemniej jednak są istotami ludzkimi, ze wszystkimi wadami i zaletami. O to czy pozwalają sobie na chwile słabości zapytaliśmy naszych gości: Mariusza Czerkawskiego, Macieja Damięckiego i Karola Okrasę.

  Tydzień temu w sobotę, w Chile zakończyły się mistrzostwa świata, w których Sebastian Kawa z Aeroklubu Bielsko-Bialskiego wygrał cztery z ośmiu konkurencji i obronił tytuł mistrza świata w wyścigach szybowcowych. To już jego trzeci z rzędu tytuł! Kim jest na codzień? Tego mogliście się dowiedzieć w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.

  W styczniowym wydaniu magazynu "V" ukazała się sesja "puszystych" modelek, dziewczyn w rozmiarze 42-44. O tym czy kanony piękna zaczynają się zmieniać rozmawialiśmy dziś z naszymi gośćmi: Violą Śpiechowicz i Moniką Ambroziak.

  Czy nieogolony mężczyzna to mężczyzna zaniedbany? Czy prezenter telewizyjny z jednodniowym zarostem swoim wyglądem okazuje brak szacunku dla widzów? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN Łukasza Grassa, dziennikarza TVN 24 i Oliviera Janiaka, prezentera i redaktora naczelnego magazynu "Male Man" po tym, gdy jeden z widzów napisał do nas w tej sprawie.

  Naukowcy z sopockiego oddziału SWPS, pod przewodnictwem prof. Hanny Brycz, przeprowadzili badania na temat - uwaga - "kłusownictwa seksualnego". Co to takiego? To zdobywanie partnera, który już jest stałym związku. Cudzy partner "smakuje", jak zakazany owoc, i przez to jest bardziej pociągający. Wyniki polskich naukowców potwierdzają amerykańskie badania, które dowodzą, że najbardziej pożądany mężczyzna to ten, który jest już zajęty.