Myślała, że w ciąży będzie czuła się seksowna. "Nie sądzę, abym zdecydowała się na kolejną"

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
edziecko.pl
Smak małoletniego macierzyństwa
Smak małoletniego macierzyństwaDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Jedna z przyszłych mam na filmiku na TikToku była przekonana, że w ciąży poczuje się seksownie. Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Kobieta pokazała, z czym musiała się zmierzyć.

Młoda mama o ciąży

W pierwszych dwunastu tygodniach ciąży organizm i psychika przyszłej mamy zmienia się. Wówczas kobiety odczuwają m.in. huśtawki nastrojów, zmęczenie, senność, nudności, wyostrza się węch, a niektóre zapachy są drażniące.

Jedna z mam, która dzieli się swoim życiem na TikToku pokazała film, na którym porównała swoje oczekiwania sprzed ciąży, do tego, co ją spotkało, kiedy już w niej była. Pierwsza scena obrazuje podróż samochodem. Kobieta jest uśmiechnięta, a na ekranie pojawia się napis: "Mam przeczucie, że w ciąży będę wyglądać seksownie".

Dalej są ujęcia pokazujące rzeczywistość. Tiktokerka prezentuje stany, których doświadczyła, czyli nudności, wymioty i sen obok muszli klozetowej, czy w wannie. Kobieta wygląda na zmarnowaną i jest owinięta szczelnie kołdrą.

Opisała, jak się czuła w ciąży

Na film kobiety na TikToku zareagowało setki osób. Inne kobiety, które też są matkami napisały komentarze, w których dzieliły się swoimi doświadczeniami.

- Tak to właśnie wyglądało - napisała jedna z nich.

- Ja miałam taką całą ciążę - dodała kolejna.

- Miałam dokładnie to samo. Nie sądzę, abym zdecydowała się na kolejną ciążę - wyznała obserwatorka.

- W takich sytuacjach nie ma niczego lepszego od zimnej podłogi w łazience - przyznały Internautki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Abraham Gonzalez Fernandez/Getty Imges/TikTok

Pozostałe wiadomości