Dziecko

Kobieta, która poroniła 8 razy, urodziła córeczkę. Maleństwo z bujnymi włosami podbiło serca internautów

Dziecko

https://dziendobry.tvn.pl/a/zamien-balkon-w-strefe-relaksu-pani-gadzet-pokazala-wygodne-i-modne-meble/Getty Images

Emily i Matthew Batchelor bardzo długo starali się o drugie dziecko. Stracili ciążę aż 8 razy i kiedy właściwie stracili nadzieję, na świecie pojawiła się ich córeczka, Lottie. Mała właśnie skończyła rok i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie wyjątkowa fryzura dziewczynki.

Lottie Batchelor - noworodek z wyjątkową fryzurą

Lottie urodziła się z bujną, czarną czupryną. To zjawisko nieczęsto spotykane u noworodków. Rodziców dziewczynki jeszcze bardziej zaskoczył fakt, że włoski nie wytarły się, a... urosły. Ponieważ Emily nie miała doświadczenia z pielęgnacją, poprosiła o poradę na jednej z grup, gdzie wstawiła zdjęcie córki.

Wtedy lawina ruszyła. Fotografia zebrała 30 tysięcy polubień, a w komentarzach ludzie nie dowierzali, że jest prawdziwa. Większość nigdy nie widziała takich włosów u niemowlaka. Lottie nazywali "jedną na milion".

- Urodziła się po ośmiu poronieniach, więc jest naszym małym cudownym dzieckiem. Powiedziano nam, że nie możemy mieć więcej dzieci w sposób naturalny i będziemy musieli spróbować zapłodnienia in vitro. Ale co zadziwiające, została poczęta naturalnie- przyznała jej mama, Emily Batchelor

Jak Emily Batchelor dba o włosy Lottie?

Na pielęgnację włosów małej jej rodzice poświęcają naprawdę dużo czasu. Emily żartuje nawet, że więcej, niż na siebie. Odżywka, serum, spray- to tylko niektóre kosmetyki, których używanie stało się codzienną rutyną w domu Batchelorów. Podobno samo suszenie włosów Lottie trwa pół godziny , a cała poranna pielegnacja zajmuje blisko godzinę, co niełatwo jest pogodzić z pracą na pełen etat.

Włoski dziewczynki rosną w szybkim tempie i z miesiąca na miesiąc stają się coraz jaśniejsze. Patrząc na jej czuprynkę trudno uwierzyć, że Lottie niedawno skończyła rok.

Zobacz wideo: Jej fryzura podbiła instagram

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło: ofeminin.pl

Pozostałe wiadomości