Dziecko

Nigdy nie wyszły z mody i cieszą się popularnością od pokoleń. Drewniane zabawki to idealny podarunek od św. Mikołaja

Dziecko

Aktualizacja:

Święta za pasem, więc rodzice jak co roku stanęli przed dylematem - co kupić dziecku pod choinkę? Kolejną lalkę, książeczkę, a może ubranka? Odpowiedź brzmi - nie. Proponujemy wam powrót do przeszłości! Podarujcie dziecku drewniane zabawki, które mają wiele do zaoferowania, w przeciwieństwie do tych z plastiku.

Drodzy rodzice, pokażcie dzieciom zabawki, którymi się bawiliście i przywróćcie wspomnienia. W tym roku marka Smiki, dostępna wyłącznie w sklepie Smyk, poszerzyła swoją ofertę zabawek z drewna. W rodzicach wzbudzi ona nostalgię, a dzieci pobawią się zabawkami, które nigdy nie wyszły z mody i od lat są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Drewniane zabawki

Nasza kawiarenka wyjątkowo zamieniła się w sklep z drewnianymi zabawkami. Marta Zadrożna, ekspert Smyk wyjaśniła, dlaczego warto, by św. Mikołaj położył je pod choinką. - Są jakościowe i się nie niszczą. Dzieci nie zrobią sobie krzywdy przy ich użyciu i nie wychodzą z mody - przyznała.

W czasach, gdy dzieci spędzają dużo czasu przed telewizorem, drewniane zabawki będą świetne, by skupić ich uwagę na innym zajęciu. Połączymy przyjemne z pożytecznym, bo dziecko będzie się jednocześnie bawiło i uczyło! W kolekcji znajdują się m.in. zabawki muzyczne, układanki, pojazdy, zabawki tematyczne i dla niemowląt. Wszystkie wykonane są z drewna. W praktyce oznacza to, że są przyjazne dla środowiska.

Nie tylko drewniane klocki

Marta Zdrożny przedstawiła kilka propozycji. Na szczególną uwagę zasługuje laweta z pojazdami służb ratowniczych, której kolory odzwierciedlają rzeczywistość oraz śmieciarka, której konstrukcja i dodatkowe elementy mogą być świetnym wprowadzeniem do ekologicznego stylu życia.

Oprócz tego zaprezentowała tablicę do nauki liczenia oraz całą gamę zabawek muzycznych, które pozwalają maluchom poznać podstawowe dźwięki. – By rozwijały ten zmysł, ale też naukę chwytania i zręczność – oznajmiła ekspertka.

Z kolei dla niemowląt dedykowane są wyjątkowe gryzaki. - Są bezpieczne i przy okazji pięknie wyglądają - zachęciła Marta Zadrożny. Natomiast przedszkolakom z pewnością spodobają się zabawki tematyczne. Drewniany garaż czy zamek zapewnią dużo przyjemności podczas odgrywania ról. Oprócz tego odnajdziemy też układanki, przeplatanki i labirynty . I na tym nie koniec. Całą ofertę marki Smiki znajdziesz na stronie sklepu Smyk pod tym adresem .

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Grażyna Łobaszewska - polska Aretha Franklin wydaje nową płytę. "Kiedyś cienko śpiewałam, teraz już nie"

Golarka – pomysł na prezent dla mężczyzny

Św. Mikołaj i Pani Choinka mają prezent dla domów dziecka. "Wystarczy napisać maila"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości