Newsy

Babcia znalazła zwłoki trójki wnucząt. Aresztowano 30-letnią matkę dzieci

Newsy

iStockphotovmargineanu/Getty Images

Policja w Los Angeles poinformowała o zatrzymaniu 30-latki podejrzanej o zabicie trojga swoich dzieci. Wszystkie były w wieku poniżej 5 lat. Zwłoki odnaleziono w sobotę (10 kwietnia) rano.

Matka trojga zabitych dzieci zatrzymana

30-letnia Liliana Carrillo została aresztowana w hrabstwie Tulare, około 200 mil na północ od Los Angeles. Zwłoki trojga jej dzieci odkryła w sobotę rano ich wracająca z pracy babcia, w mieszkaniu nie było Carrillo.

Policja w Los Angeles poinformowała, że wstępny raport sugeruje, iż dzieci zostały zadźgane na śmierć, ale żadna oficjalna przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Policjanci badają sprawę zabicia dzieci

Departament otrzymał doniesienia, że matka dzieci Liliana Carrillo jechała swoim samochodem na północ międzystanową drogą i w rejonie Bakersfield wdała się w bójkę z innym kierowcą, po czym porzuciła samochód i ukradła inny pojazd. Wkrótce po tym została zatrzymana przez policję.

- W tym momencie Carrillo jest podejrzana o popełnienie zbrodni, ale to nie wyklucza udziału innych osób - powiedział prowadzący na tym etapie śledztwo porucznik policji Los Angeles Raul Jovel, dodał również, że śledczy pracują nad ustaleniem motywu zbrodni.

Zobacz wideo: Śmierć 3-letniej Hani, która wstrząsnęła Polską. "Była dręczona zarówno psychicznie, jak i fizycznie"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości