Newsy

Pogoda na wtorek: bez opadów

Newsy

Synoptycy na wtorek nie przewidują opadów. Temperatura nie będzie nas rozpieszczać. Na termometrach od 7 stopni C w Suwałkach do 10 stopni C we Wrocławiu.

Jak informuje IMGW Europa północno-wschodnia i krańce zachodniego kontynentu znajdują się w zasięgu niżów. Na pozostałym obszarze Europy dominuje rozległy wyż z centrum w rejonie Litwy. Polska jest pod wpływem tego wyżu, w powietrzu polarnym morskim.

Pogoda na wtorek, 10 listopada 2020 r.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1016 hPa i nieznacznie wzrośnie.

We wtorek zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami, a na północnym wschodzie z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. W obszarach podgórskich powyżej 600 m n.p.m. słonecznie. Miejscami opady mżawki. Rano lokalnie mgły, ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 6°C na północnym wschodzie i zachodzie do 9°C nad morzem; w obszarach podgórskich powyżej 500 m n.p.m. od 10°C do 13°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i wschodni.

Pogoda w Warszawie we wtorek, 10 listopada 2020 r.

W Warszawie w poniedziałek zachmurzenie duże, możliwe większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Nad ranem możliwe silne zamglenia. Temperatura maksymalna 9°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie duże, możliwe większe przejaśnienia. Lokalnie silne zamglenia. Temperatura minimalna około 4°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni. We wtorek zachmurzenie duże, możliwe większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna 9°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

Zobacz też:

Jeszcze rurki nie zginęły. "Udało nam się sprzedać w ciągu trzech dni tyle, ile normalnie sprzedajemy w miesiąc"

Lara Gessler o córeczce Nenie. "Generalnie dziecko - anioł"

Żużlowiec Bartosz Zmarzlik jest dwukrotnym mistrzem świata. Przed nim nowa rola - zostanie ojcem!

Autor: Jola Marat

Źródło: PAP| x-news

Pozostałe wiadomości