Newsy

Bezrobotny dziennikarz i pani polityk. Wywiad z Charlize Theron o komedii "Niedobrani"

Newsy

Aktualizacja:

Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Charlize Theron i Sethem Rogenem - aktorami, którzy grają główne role w filmie "Niedobrani".

Zobacz też: 

"Ścięła grzywkę i założyła moje okulary" Borcuch zdradza kulisy pracy nad "Słodki koniec dnia"

NIEDOBRANI

Piękna laureatka Oscara Charlize Theron i niepoprawnie zabawny Seth Rogen w komedii o tym, że czasem najbardziej zgrane są niedobrane pary!

O czym opowiada film? Fred Flarsky (Seth Rogen) jest dziennikarzem, który odszedł z pracy ze względu na wykupienie jego gazety przez magnata medialnego. Na jednej z imprez spotyka Charlotte Field (Charlize Theron) – swoją opiekunkę z czasów, gdy oboje byli jeszcze nastolatkami. Charlotte to teraz ważna persona - jest sekretarzem stanu i kandydatem na prezydenta USA w wyborach w 2020 roku. 

Charlotte szuka autora swoich przemówień i zatrudnia Flarsky’ego. Tworzy się między nimi więź...

Charlize Theron i Seth Rogan o filmie:

Fred i Charlotte są dla siebie wspomnieniem przeszłości. Ich historia pokazuje, że kiedyś nie mieli zmartwień. To mnie najbardziej urzeka - powiedziała Charlize Theron.

Kosztowało nas wiele pracy to, żeby ta komedia była lekka. Ludzie tego nie widzą i nie rozumieją (...) jeżeli ktoś wchodzi na wywiad z nami i mówi, że wyglądamy w filmie, jakbyśmy się dobrze bawili, to mówi nam komplement - dodał Seth Rogan.

PODŁY, OKRUTNY, ZŁY – HISTORIA TEDA BUNDY'EGO

„Podły, okrutny, zły” w reż. Joe Berlingera – historia mordercy Teda Bundy’ego, trafi do polskich kin 10 maja.

Film to tak naprawdę kronika zbrodni Teda Bundy'ego z perspektywy jego długoletniej dziewczyny Elizabeth Kloepfer, która nie wierzyła w prawdę o jego ciemnej stronie.

TRZY KROKI OD SIEBIE

Fabuła skupia się na Stelli i Willu – dwójce nastolatków, którzy chorują na mukowiscydozę. Młodzi zakochują się w sobie, jednak ze względu na swój stan zdrowia nie mogą się do siebie zbliżać. Will zaczyna buntować się przeciwko swoim stałym zaleceniom medycznym, w związku z czym dziewczyna będzie musiała go uratować.

Więcej:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości