Newsy

Mroczne zagadki oraz zagmatwana relacja ojca, syna i jednej kobiety. "Kod genetyczny" już w marcu w TVN

Newsy

Wraz z wiosenną ramówką w TVN rusza nowy serial „Kod genetyczny”. To zagmatwana historia łącząca mroczne, rodzinne wątki. W rolach głównych zobaczymy Karolinę Gruszkę, Adama Woronowicza i Macieja Musiałowskiego. Jesteście ciekawi? Zapraszamy przed telewizory już 2 marca.

„Kod genetyczny” – fabuła

Niebawem na antenie TVN wyemitowany zostanie nowy serial. Czego możemy się po nim spodziewać? Nowa produkcja opowiada o zagmatwanej relacji Izy Berger (Karolina Gruszka), Tomasza Skowrońskiego (Adam Woronowicz) oraz jego syna Piotra (Maciej Musiałowski).

Jest to serial o zacięciu artystycznym. Skłoniła mnie postać. Bardzo podoba mi się to, że jest taka podwójności, z jednej strony jest wrażliwość i potrzeba czegoś pięknego, z drugiej strony jest autodestrukcja. Bohaterka wpada w jakieś mroczne rejony. Nawiązuje romans z ojcem i jego synem

– opowiada Karolina Gruszka.

Główny bohater, Tomasz Skowroński, to wybitny genetyk z Instytutu Badań Kryminalistycznych obsesyjnie szukający prawdy. Po śmierci żony związał się z tajemniczą Izą Berger. Jednak to nie kobieta, a praca pochłania go całkowicie, a relacja z dorastającym synem Piotrem jest pełna napięcia. Chłopak nie może pogodzić się ze śmiercią matki, nie akceptuje zasadniczego ojca i wdaje się w zakazany romans z jego partnerką.

Przychodzi do domu kobieta, która zaczyna związek z moim ojcem. W pewien sposób wykazuje mi zainteresowanie, trochę kokietuje. Jest prześliczna, doświadczona, inteligentna, zabawna, ta mikstura powoduje, że ten młody, na hormon nazywany umysł, po prostu rozkwita i stara się wydobyć z życia, w którym jest mu tak ciężko jakąś nową jakość i nową ścieżkę

– mówi odtwórca roli Piotra, Maciej Musiałowski.

Co połączy tych dwoje? Prawdziwa miłość, erotyczna fascynacja, czy może przeszłość? Jedno jest pewne, relacja ta nieuchronnie wszystkich bohaterów prowadzi do tragedii. Namiętność, która nigdy nie powinna się zdarzyć, niszczy ich dotychczasowy świat. Czy w obliczu zbrodni więzy krwi okażą się siłą? Już wkrótce na antenie TVN!

Nowy serial „Kod genetyczny” - kiedy premiera

„Kod genetyczny” na ekranach telewizorów pojawi się 2 marca o godzinie 21:30. W rolach głównych: Karolina Gruszka, Adam Woronowicz oraz Maciej Musiałowski. Obok nich wystąpią: Julia Kijowska, Katarzyna Herman, Michał Żurawski, Krzysztof Pieczyński i Joachim Lamża. Za reżyserię serialu odpowiedzialny jest Adrian Panek.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości