Gwiazdy

"Kod genetyczny" - nowy serial TVN. Karolina Gruszka: "Jak tylko przeczytałam scenariusz, od razu zobaczyłam swoją postać"

x-news

Gwiazdy

"Kod genetyczny" - nowy serial TVN. Karolina Gruszka: "Jak tylko przeczytałam scenariusz, od razu zobaczyłam swoją postać"

x-news

Jedna kobieta, dwóch mężczyzn, zbrodnia i zakazana namiętność. Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski zagrają główne role w nowym serialu TVN "Kod genetyczny". Zobacz, jak prezentowały się gwiazdy na spotkaniu prasowym. 

"Kod genetyczny" - fabuła 

Ojciec, syn i jedna kobieta. Trójkąt miłosny nieuchronnie prowadzi bohaterów do tragedii. Namiętność, która nigdy nie powinna się zdarzyć niszczy ich dotychczasowy świat. Opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie. 

Jak tylko przeczytałam scenariusz , od razu zobaczyłam swoją postać. To się nie zawsze zdarza

- powiedziała Karolina Gruszka, odtwórczyni głównej roli. 

Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie najbliższych?

Nie, żeby było mi to bardzo bliskie, ale potencjał tego typu emocji w sobie mam. Mam nadzieję, że nie przekroczę żadnych granic

- dodała aktorka ze śmiechem.

"Kod genetyczny": obsada 

W serialu główne role zagrają Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. Obok nich na ekranie pojawią się Maciej Musiałowski, Julia Kijowska, Katarzyna Herman, Michał Żurawski, Krzysztof Pieczyński i Joachim Lamża.

"Kod genetyczny" - kiedy premiera?

Serial będzie można oglądać w  TVN od 2 marca, w każdy poniedziałek o 21:30.

Zobacz, jak prezentowały się gwiazdy na spotkaniu prasowym:

x-news


Co sądzisz o tym artykule?
52
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0