Newsy

Zrobiła swoją suknię ślubną na drutach, w drodze do pracy. Efekt jest zaskakujący

Newsy

suknia ślubna robiona na drutach

Ester Andrews to projektantka z Nowego Jorku, która w swojej pracy często tworzy dodatki dla panien młodych. W trakcie przygotowań do własnego ślubu postanowiła od postaw wydziergać swoją suknię. Niebanalny, czasochłonny projekt doskonale pasował do oryginalnej, "kosmicznej" ceremonii. Zobacz efekt końcowy.

Ester Andrews uszyła zrobiła swoją suknię ślubną na drutach

Wybór tej jedynej, idealnej sukni ślubnej to poważna sprawa. Przyszłe panny młode zwykle poświęcają jej dużo czasu i rozważają różne opcje.

Esther Andrews to projektantka z Nowego Jorku. Sporą część jej projektów stanowią dodatki dla panien młodych. Z okazji własnego ślubu postanowiła pójść o krok dalej i zrobić na drutach całą suknię! Co ciekawe, dzierganiem najczęściej zajmowała się w metrze, w drodze do pracy. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych - na Instragramie i TikToku. Są niesamowite!

O wyjątkowym projekcie napisał New York Post

O decyzji lokalnej, niszowej projektantki Esther Andrews napisał nawet "New York Post". Okazuje się, że podjęła się ręcznego stworzenia nie tylko swojej ślubnej kreacji, ale też dla przyszłego męża. Robiła to w wolnych chwilach, najczęściej przemieszczając się nowojorskim metrem. Stopniowo wykonywała kolejne elementy strojów przez blisko 9 miesięcy. Do sukni wykorzystała prawie 6,5 km włóczki.

Projekt został ukończony na tydzień przed ślubem i był bardzo oryginalny. Jego autorka twierdzi, że inspiracją był pirat z kosmosu oraz grządka pomidorów. Oczywiście piratem został pan młody, natomiast Esther kosmiczną, białą grządką z kilkoma małymi warzywami. Jej suknia składała się z licznych falban. Miała długie rękawy i dekolt w szpic. W niektórych miejscach projektantka doszyła niewielkie czerwone elementy przedstawiające pomidory.

Zobacz też:

Trendy ślubne na 2021/2022. Ekspertka: "W tym sezonie najważniejsze jest bycie sobą"

Jak się ubrać na wesele, by wyglądać modnie i stylowo? "Odchodzi się od bardzo eleganckich kreacji"

Niby-wesele. Na czym polega nowy trend wśród par?

Zobacz video: Naturalne i trwałe fryzury na ślub w plenerze

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Diana Ryściuk

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości