Tygodniowy

Horoskop tygodniowy na 12-18 września. Na czym skupią się nasze myśli i uwaga?

Tygodniowy

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop symbole

Słońce przebywa w znaku Panny, tarcza Księżyca na nocnym niebie maleje. W tym tygodniu będziemy odczuwać głównie wpływy kwadratury pomiędzy Wenus i Marsem (16.09) oraz opozycji Słońca i Neptuna (17.09). Sprawdź horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 12-18.09.2022 dla wszystkich znaków zodiaku

W ciągu najbliższych dni nasze myśli i uwaga skoncentrują się na relacjach partnerskich i życiu miłosnym. Trudny układ pomiędzy planetami namiętności, czyli Wenus i Marsem wróży partnerskie konflikty, wybuchy zazdrości, jak również wzmożone, jałowe dyskusje. Nie lepszym wpływem poczęstuje nas również opozycja Słońca i Neptuna (17.09), która namiesza wielu osobom w głowie i obudzi jakieś uśpione, aczkolwiek bezpodstawne podejrzenia. Szczególnie łatwo tym zwodniczym wpływom ulegną Bliźnięta, Panny, Strzelce i Ryby. Weekend nie będzie spokojny. Co mamy ważnego i konkretnego do wykonania, zaplanujmy na pierwsze dni tygodnia.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop tygodniowy - Baran

Narasta jakieś nieporozumienie partnerskie. Być może ktoś ma inne oczekiwania wobec ciebie, albo za mocno ostatnimi czasy poświęcasz się karierze. To co podskórnie dzieje się w twojej relacji, wyjdzie na światło dzienne w dniu kwadratury Wenus i twojego patrona, czyli Marsa (16.09). Najbliższe dni spędzisz na uwijaniu się wokół spraw formalnych, urzędowych i wypełnianiu swoich powinności. Natomiast weekend, trochę z przymusu będzie poświęcony łagodzeniu i prostowaniu związków. Pod koniec tygodnia bardzo uważaj przy pracach z ostrymi narzędziami.

Horoskop tygodniowy - Byk

Pierwsza połowa tygodnia będzie doskonała. Poczujesz radość życia, przypływ energii i wzrost chęci do działania. Pobyt Wenus w znaku Panny zmotywuje cię do znalezienia dodatkowej pracy lub wskaże okazje do zarobku. W ciągu najbliższych dni z łatwością sprzedasz niepotrzebne przedmioty, nieużywane ubrania czy nawet auto, którego nie można było się pozbyć. Te kwoty zasilą domowy budżet. Niestety im bliżej weekendu tym gorzej. Kwadratura Wenus i Marsa (16.09) zszarga Ci nerwy i zmartwi cię to, że ktoś ponownie widzi w tobie wroga i chce się z tobą konfliktować.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Odczuwasz coraz mocniej wsteczny ruch Merkurego, zatem w twoim życiu pojawi się wiele sytuacji z przeszłych miesięcy, z którymi trzeba będzie się na nowo zmierzyć. Czekają cię niespodziewane i większe, niż można było zakładać, wydatki. Coś trzeba będzie naprawić, kogoś trzeba będzie wspomóc, bądź zapłacić zapomniane rachunki. Z twoimi nerwami również nie jest najlepiej. Możesz mieć poczucie, że nie jest ci dane ani się wyspać, ani odpocząć. Zachowaj szczególną ostrożność w piątek (16.09), ponieważ przebywający w twoim znaku Mars będzie w nieharmonijnym położeniu względem Wenus, co może skończyć się ostrą kłótnią, a nawet mandatem. Coś ci ten tydzień nie leży… tak bywa, kolejny to już równonoc, więc musi być lepiej.

Horoskop tygodniowy - Rak

Nareszcie trochę więcej swobody i lekkości w twoim życiu. Na trudne układy planetarne, szarpiące inne znaki zodiaku nie będziesz zwracał uwagi. W tym tygodniu zajmiesz się tym, co ważne i przyjemne dla ciebie. Jedyne na co musisz uważać, to na to z kim prowadzisz luźne, towarzyskie rozmowy, wymieniając niby nieistotne uwagi. O kilka nieszkodliwych zdawać by się mogło słów, ktoś może zawzięcie kruszyć kopie w piątek i sobotę. Poza tym zdrowotnie pojawić się mogą lekkie dolegliwości z błoną śluzową. Dziąsła wymagają jakiegoś ziołowego naparu bądź nalewki.

Horoskop tygodniowy - Lew

Najbliższe dni nie pozwolą, abyś spoczął/ęła na laurach i spokojnie korzystał z owoców swojej pracy z poprzednich tygodni. Przez większość czasu będziesz zajęty/a poprawianiem, modyfikowaniem i wprowadzaniem zmian oraz ulepszeń. Raczej nie bierz na poważnie ofert biznesowych czy towarzyskich, które zostaną ci w tych dniach złożone. Pod koniec tygodnia poczujesz złość w stosunku do osób, które zawiodły twoje oczekiwania, kolejny raz wykręciły się z pomocy lub też łamią dane słowo. W sobotę (17.09) możesz potrzebować solidnej regeneracji. Spa, sauna, basen a najlepiej masaż, pomogą pozbyć się emocjonalnych ciężarów.

Horoskop tygodniowy - Panna

Przed tobą bardzo wymagający tydzień. Na trudne wyzwania, które postawi przed tobą świat składają się do spółki ruch wsteczny Merkurego, kwadratura Marsa i goszczącej u ciebie Wenus (16.09) oraz opozycja Słońca i Neptuna (17.09). Powinnaś się liczyć Panno z pogorszeniem się twojej kondycji fizycznej oraz napadami złości czy frustracji. Twój układ nerwowy będzie pracował na rezerwach energetycznych. Możesz czuć, że ktoś wyciska z ciebie jak z cytryny ostatnie soki, a na dodatek każda chwila twojej nieuwagi będzie wykorzystana i obrócona na twoją niekorzyść. W szczególności nie daj się sprowokować do jakiegoś roztrząsania problemu, który ciebie nie dotyczy w piątek i sobotę. Zaciśnij zęby i pierś do przodu.

Horoskop tygodniowy - Waga

Początek tygodnia będzie jeszcze całkiem udany i pozytywny. Możesz liczyć na wyrozumiałość pracodawcy i dobre kontakty towarzyskie. Później twoja sytuacja zacznie się komplikować. Piątkowa (16.09) kwadratura Wenus i Marsa może przynieść nieprzemyślane decyzje, nietrafione zakupy lub umowy, które po bliższym przyjrzeniu się będą dla ciebie skrajnie niekorzystne. Dlatego lepiej będzie jeśli powstrzymasz się w tym tygodniu od zawierania jakiś długofalowych zobowiązań lub poważnych inwestycji. Odłóż to na inny tydzień. W kwestiach sercowych dylemat, którego rozwiązania na razie jeszcze nie znasz i niech tak póki co zostanie.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W ciągu najbliższych dni poczynisz obserwację, jak potrafią miotać się osoby, które miałeś za całkiem rozsądne i poukładane. Z wielu osób opadną maski i wyjdzie coś, czego się nie spodziewałeś. Większa część zodiaku będzie działać jak w amoku, w szczególności w drugiej połowie tygodnia. Ty na szczęście będziesz się trzymał z daleka od intryg i głośnych konfliktów, które zasieje w miejscu twojej pracy Lew czy też Panna. Stój na straży spokoju twojej rodziny, nie dopuszczaj do odwiedzin osób, które przyniosą ze sobą niepokój, w szczególności tyczy się to weekendu. Ze zdrowiem stabilniej niż ostatnio.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Pierwsze dni tygodnia to dobry czas pod kątem zawodowym i dość znośne samopoczucie. Później w twoim życiu rodzinnym mogą pojawić się burze, a nawet większe kłótnie na kształt gradobicia. Ciężko będzie o porozumienie nawet w najprostszych kwestiach. Szczególnie pod koniec tygodnia da wam się we znaki fundamentalny konflikt interesów. Kwadratura Marsa i Wenus tworzy półkrzyż z twoim znakiem zodiaku, co zaostrzy i tak już niezbyt miły ton dyskusji z bliskimi. Na to nałoży się wpływ opozycji Słońca i Neptuna (17.09). Może się okazać, że właściwie to sam/a nie wiesz co z tym fantem zrobić i opadnie cię poczucie kompletnego zagubienia. Jak nie wiesz jak postąpić, nie rób niczego, tylko poczekaj, aż rozjaśni ci się w głowie w kolejnym tygodniu, a tak właśnie będzie.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Na niebie nie widać jakiegoś szczególnie niepokojącego układu, który mógłby ci w tym tygodniu zawrócić głowę. Gorsze wpływy mogą dotykać innych znaków zodiaku więc możliwe, że trochę się będziesz martwił o to, co zmaluje młodsze pokolenie. Ktoś, nad kim sprawujesz pieczę może napytać sobie biedy przez swoją zapalczywość i zbyt gorącą krew. Jednak to jest normalne, że takie sytuacje od czasu do czasu się zdarzają. W najbliższych dniach będziesz się cieszył stabilniejszym zdrowiem i lepszymi wynikami finansowymi niż ostatnio. W weekend przeprowadzisz umoralniającą rozmowę i kogoś napomnisz. Z dobrym skutkiem.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Ten tydzień to pasmo niespodzianek, zagadek i różnego rodzaju przewrotów towarzyskich. Na jaw mogą wyjść powiązania pomiędzy osobami w firmie lub rodzinie, które od dłuższego czasu są w sekretnej relacji. W domu lub pracy będzie huczeć od plotek, za którymi nie przepadasz, ale których z pewnych względów trzeba wysłuchać. Ktoś zaprosi cię na jakąś imprezę w piątek lub sobotę, aby świętować razem swój sukces. Może się jednak okazać, że coś nie wypali lub pójdzie odwrotnie niż w zamierzeniach. W ciągu najbliższych dni niewiele rzeczy wokół ciebie jest pewnych, stabilnych i niezmiennych.

Horoskop tygodniowy - Ryby

W tym tygodniu niebo weźmie twoją fazę zodiaku na celownik. Jeśli chcesz coś szybko i skutecznie załatwić, uwiń się ze swoimi zobowiązaniami i planami do środy. Wizyty u lekarza, diagnostyka, sprawy w banku czy urzędzie postaraj się wdrożyć do połowy tygodnia, a najpóźniej do czwartku. Bliżej weekendu możesz poczuć się przytłoczona/y ogromem emocji i nerwów, które spadną na ciebie nie z powodu twoich zachowań, ale z powodu wyborów twoich bliskich. Kwadratura Wenus i Marsa (16.09) oraz opozycja Słońca i twojego patrona Neptuna (17.09), da ci poczucie, że nie masz co walczyć z wiatrakami. Właściwie to najlepiej usiąść i płakać z bezsilności. Nie ma co łamać rąk i rozdzierać szat. Spokojnie. Już w niedzielę zapowiedź lepszego klimatu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Horoskop dzienny na poniedziałek 12 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na wtorek. Jeden znak otrzyma wiadomość o rozwiązaniu problemu

Horoskop na środę. Dobry dzień na sprawy biurowe. Będziemy dla siebie życzliwi

Horoskop na czwartek. Nadchodzą partnerskie sprzeczki

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Olena Ruban/Getty Images

Pozostałe wiadomości