Horoskop

Horoskop na wtorek. Jeden znak otrzyma wiadomość o rozwiązaniu problemu

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Krajobraz nocą

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 13 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Barana. Po godzinie 13.40 Srebrny Glob przejdzie do znaku Byka. Dzień upłynie nam na wydatkowaniu zgromadzonej energii.

Horoskop dzienny na wtorek, 13 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Dzisiaj na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami. Część osób zdecyduje się na przejście na dietę lub rozpocznie nowy sposób odżywiania się. Płacenie rachunków i transakcje finansowe będą sprawdzane bardziej uważnie. Nasze działania będą skupiać się również na obowiązkach zawodowych oraz na tym, aby skutecznie rozwiązać wczorajsze problemy.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj dla odmiany bardziej zajmiesz się sprawami gospodarczymi i mieszkaniowymi. Uzupełnienie lodówki, zaległe pranie, a nawet jakieś wyrzucanie starych gazet lub papierów. Poświęcisz więcej czasu domowym zwierzątkom, zatroszczysz się o rośliny.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Malejący Księżyc w Twoim znaku postawi Cię na wadze. Zaczniesz się interesować, czy przybyło ci kilogramów, czy dieta ostatnich tygodni nie obciążyła ci organizmu. Znowu złożysz sobie solenną obietnicę, że zmieniasz tryb życia na zdrowszy. Czy się uda, zobaczymy w październiku.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Sytuacja na niebie zachęca Cię do poświęcenia się sprawom zawodowym. Masz możliwość obrócić ostatnie złe wrażenia na swoją korzyść. To będzie dzień pełen wytężonej pracy, ale przyniesie ona efekt, który jest wart zostania po godzinach. Porzucisz mrzonki na rzecz konkretów.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Wspiera Cię Księżyc w znaku Byka. Prace domowe pójdą szybko i sprawnie. Układy towarzyskie w pracy również się uporządkują, co zrzuci Ci kamień z serca. Dzisiaj będziesz czuć się lepiej, stabilniej i zakorzenisz się w swoim świecie. Otworzysz się na rozmowy z współpracownikami.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Szybko załatw jakąś kontrowersyjną i konfliktową sprawę. Po południu będzie dużo trudniej ruszyć nawet z drobiazgami. Księżyc, który przejdzie do znaku Byka, ktoś uporczywie będzie stawiał Ci kontrę i atmosfera może niebezpiecznie się podgrzać.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Ktoś swoimi komplementami, pomocą lub sympatycznym gestem poprawi Ci humor. Kiedy Księżyc przejdzie do przyjaznego znaku Byka, dokona się jakiś progres i sprostasz wyzwaniu, które sama sobie postawiłaś. W pracy poruszenie jakąś pozytywną wiadomością.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj możesz czuć się skołowana przez swojego partnera lub drugą połówkę. Odwoływanie spotkań, zmienianie godziny randki, wycofywanie się z wcześniejszych ustaleń będzie bardzo uciążliwe. Podobna sytuacja może mieć miejsce w firmie, w której pracujesz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Będziesz z kimś żywo dyskutować na dość niebezpieczne tematy wywołujące spore emocje. Dasz się wciągnąć w jakieś niepotrzebne nikomu analizy i gdybania. Dzień wrzuci cię w sytuacje, w których stracisz wiele energii, a nie zyskasz praktycznie niczego wartościowego.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Możesz znaleźć się w jakimś miejscu, które będzie Cię ograniczać i narzucać Ci jakiś sposób działania, z którym się nie zgadzasz. Po południu staniesz się drażliwy i dość niegrzeczny dla bliskich. Być może potrzebujesz odreagować, ale burę zbierze nie ten, kto powinien, weź to pod uwagę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Pojawią się jakieś korzystne wiadomości o tym, że rozwiązanie problemu czy też pozbycie się jakiejś uciążliwości jest bliskie. Możesz otrzymać zgodę na usunięcie czegoś od administracji lub zarządcy nieruchomości. Dzisiaj wszystko pójdzie łatwiej i w tempie, które Ci odpowiada.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wtorek rozpocznie się dość aktywnie i przyjemnie. Jednak wczesnym popołudniem, kiedy Księżyc przejdzie do znaku Byka, ktoś zacznie Cię denerwować swoim uporem i stanowiskiem, którego trzyma się wbrew zdrowemu rozsądkowi. Będziesz starał się komuś przemówić do rozumu. Bezowocnie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Możesz być bardziej niż zazwyczaj nieostrożna i podejmiesz jakieś dość ryzykowne działania. Jeśli trenujesz uprzesz się, aby pobić jakiś swój dotychczasowy wynik. Nie forsuj się, ponieważ dzisiaj łatwo złapiesz jakąś kontuzję lub nabijesz sobie siniaki. Obyś nie przesadziła, Rybko.

Horoskop ziołowy - tymianek

Osoby urodzone między 21 kwietna a 21 maja przypisane są do tymianku. Wiedzą, że na świecie nie ma nic za darmo, dzięki czemu potrafią wytrwale dążyć do swojego celu. Są niezwykle pracowite, chociaż uwielbiają luksus. To dobrzy przyjaciele, którzy podzielą się wszystkim, co mają, ze swoją bratnią duszą. Potrafią jednak nie znać umiaru, co prowadzi do rozrzutności. Na ten aspekt należy uważać.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Peter Škrilec / 500px

Pozostałe wiadomości