wtorek

  wtorek

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 21 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt, ale o godzinie 11:13 przejdzie do znaku Raka i tym samym rozpocznie się astronomiczne lato. To właśnie dzisiaj będziemy mieli do czynienia z najdłuższym dniem i najkrótszą nocą w roku.

  Jaka będzie pogoda we wtorek 24 maja 2022 r.? Po rześkim weekendzie czas na burzowy tydzień. Synoptycy IMGW planują wydać ostrzeżenia. Gdzie można się spodziewać niebezpiecznych zjawisk pogodowych?

  Poznaj horoskop dzienny na wtorek 19 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w ostatnim stopniu znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 4.16 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Po ciężkich klimatach przy świątecznych stołach odczujemy powrót do pracy jako prawdziwą ulgę.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 12 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa. Po godzinie 16:07 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia będzie koniunkcja Jowisza i Neptuna w znaku Ryb. To układ, który budzi intuicję w największych niedowiarkach. 

  Jaka będzie pogoda we wtorek 12 kwietnia? W Polsce możemy spodziewać się wyżu znad zachodniej Europy. To oznacza nie tylko pogodne i słoneczne niebo, ale także kłębiaste chmury i przelotne opady wiosennego deszczu. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

  Horoskop dzienny na wtorek, 22 marca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Najważniejszym wpływem planetarnym będzie dzisiaj kwadratura Marsa i Urana. Te dwie planety zetrą się w walce o wpływy, dlatego dzisiaj mogą nas zaskoczyć różnego rodzaju niespodzianki.

  Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Skorpiona. Rano Srebrny Glob utworzy trygon z Jowiszem znajdującym się również w wodnym znaku Ryb. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 22 lutego 2022 roku? Nadal będziemy skupieni na partnerstwie, z łatwością opowiemy o swoich uczuciach, spędzimy miły czas z przyjaciółmi i osobami bliskimi sercu. Na uwagę zasługuje dzisiejsza data składająca się z sześciu dwójek. Numerologicznie dzień niesie przesłanie, abyśmy skupili się na jakości Naszych relacji oraz otworzyli serce na potrzeby drugiego człowieka lub ośmielili się wyznać skrywaną namiętność.

  Jaka będzie pogoda we wtorek 15 lutego? Zapowiada się pochmurny dzień. W niektórych miejscach spadnie przelotny deszcz. Temperatura od 4 st. do 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Co przynosi horoskop dzienny na wtorek 25 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku? Gładko i bez większych problemów pozbędziemy się niechcianych papierów z biurka czy zbędnej korespondencji ze skrzynki mailowej. Z łatwością odeprzemy natrętów i będziemy odmawiać bardziej asertywnie niż zazwyczaj. Dzisiaj porządki będą się robić niemalże same.

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 25 stycznia 2022 r.? Aura może nie sprzyjać poprawie nastroju - w większości kraju ma być pochmurnie. Miejscami niewykluczony jest śnieg. IMGW wydał alarmy pierwszego stopnia przed mrozem i opadami marznącymi powodującymi gołoledź. Sprawdź, w jakich województwach gdzie będzie groźnie.

  Słońce znajduje się w znaku Koziorożca, Księżyc przebywa w znaku Byka. To będzie dzień pełen gorących emocji i gwałtownych wydarzeń. Na niebie utworzy się nad ranem sympatyczny, ale słabo działający sekstyl Słońca i Neptuna, który sprowadzi Nam wyjątkowe sny. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku we wtorek, 11 stycznia 2022 roku.

  Przed nami najkrótszy dzień i najdłuższa noc w roku. Słońce zmienia znak z fazy Strzelca na znak Koziorożca i tym samym o godzinie 16.59 rozpocznie się astronomiczna zima. Srebrny Glob rozpoczyna bieg w znaku Raka, ale późnym wieczorem o godzinie 22.53 przejdzie do znaku Lwa. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku we wtorek 21 grudnia 2021 roku.