Dzienny

Horoskop na czwartek. Nadchodzą partnerskie sprzeczki

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Niebo nad pustynią

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 15 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka. Po godzinie 22.15 Srebrny Glob przejdzie do znaku Bliźniąt. Dzisiaj na niebie pojawi się tylko kwinkunks pomiędzy Ceres a Neptunem. Oba światła horoskopu (Słońce i Księżyc) ułożą się rano w pozytywnym trygonie więc możemy liczyć na wyrozumiałość innych i większe chęci do pracy. Czwartek będzie upływał niby spokojnie i bez większych sensacji, ale z jakimś podskórnym ciśnieniem w tle. Popołudniu zaczniemy odczuwać zbliżającą się kwadraturę Wenus i Marsa, która pod koniec tygodnia zaogni partnerskie sprzeczki. Dzisiaj cieszmy się jeszcze pracowitą i spokojną atmosferą.

Horoskop dzienny na czwartek, 15 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz szaleć zawodowo lub edukacyjnie pokazując swoje kompetencje, zawziętość, zaciętość i upór, który nagle przejmie nad tobą kontrolę. Za wszelką cenę będziesz chciał udowodnić, że słuszność jest po twojej stronie. Czy gra jest warta świeczki? Zastanów się.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Przedpołudnie to świetny moment na ubicie interesu na którym ci zależy, bądź zyskanie znaczącej obietnicy. Wieczorem możesz szukać towarzystwa ponieważ poczujesz się samotny, ale nikt nie będzie mieć czasu, aby zaspokoić twoje potrzeby wspólnego spędzania czasu. Na szczęście telefon cię nie zawiedzie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przebywający w twoim znaku bóg wojny czyli Mars szykuje się do konfrontacji z Wenus. Możesz być mocno poirytowany, wręcz wściekły z powodu błędów, które ktoś popełnił. Nie daj się wciągnąć w publiczne obarczanie się odpowiedzialnością, szczególnie na firmowym bądź szkolnym korytarzu, bo tylko osłabisz swoją pozycję.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Korzystne położenie Księżyca wobec Słońca zachęci cię do podjęcia dodatkowych działań i zwiększenia swojej aktywności. To bardzo dobrze, ponieważ dzisiaj wszystko powinno iść z górki. Im więcej zrobisz, tym łatwiej będzie ci w kolejnych dniach tygodnia. Emocjonalnie zyskasz stabilność z powodu czyjegoś wyboru.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Atmosfera dnia zapowiada się na ciężką i pochmurną. Dzisiaj będziesz zmuszony do bezkompromisowego, pewnego siebie działania. Nie możesz pokazać, że się wahasz czy też, że jest ci czegoś żal, ponieważ ktoś może to wykorzystać, aby ci zaszkodzić. Dopiero wieczorem złapiesz trochę spokoju.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Doskonałe położenie Słońca w Twoim znaku oraz Księżyca w znaku Byka będzie sprzyjać twoim inicjatywom. Dzisiaj osoby w twoim otoczeniu docenią cię i przyklasną twoim pomysłom. Będziesz czuła, że inni cię słuchają, i że z sukcesem dzielisz się swoim doświadczeniem. To dobry czwartek.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Nie czujesz się komfortowo z powodu czyjegoś, bardzo nerwowego działania. Pewnej osobie obcy jest takt i dyplomacja, a nawet zasady dobrego wychowania i niestety będziesz to musiała znosić z uśmiechem na ustach. Dzisiaj nie dasz rady zdobyć się na asertywność, ale nie wyrzucaj sobie tego.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Możesz liczyć na dzień, w trakcie którego poczujesz niezmąconą niczym satysfakcję z tego, co i jak robisz. Skutecznie prowadzisz swój życiowy i zawodowy wzrost. Pewnie udowodnisz swoją przewagę w jakimś zakresie. Wieczorem wprowadzisz coś w czyn jeśli chodzi o twoją relację.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W czwartek możesz sam wpaść w to, co sobie wymyśliłeś jako przeznaczone dla kogoś innego. W tym dniu jak bumerang będą wracały nieopatrznie wypowiedziane słowa, małe złośliwości czy też przytyki, które kiedyś komuś zrobiłeś. Możesz mieć poczucie, że brakuje ci na wszystko energii.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Będziesz w dobrej kondycji. Możesz przeglądać oferty i utworzyć pewne rezerwacje. Snujesz plany i pomysły, aby wprowadzić w życie pewne zamierzenia. Bardzo dobrze, przygotowuj się, twórz różne scenariusze, ale nie nastawiaj na realizowanie tego dzisiaj. Czwartek sprzyja wybieganiu myślami w przyszłość.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Księżyc nadal tworzy kwadraturę w stosunku do twojego znaku i swój uścisk zwolni dopiero wieczorem. Nie będziesz mieć formy, aby fizycznie nad czymś zapanować. Po prostu musisz uznać, że nie na wszystko starczy ci sił i się z tym pogodzić. Ustąp, a w kolejnych dniach dopniesz swego.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj z czystym sumieniem zajmiesz się sobą. Z poczuciem dobrze spełnionego, pilnego obowiązku, nareszcie możesz poświęcić sobie więcej uwagi. Dzień sprzyja twoim zabiegom pielęgnacyjnym, peelingom, oczyszczaniu jak również ścinaniu włosów, aby rosły gęstsze. Nie wyrzucaj sobie tego, że się rozpieszczasz, przecież wolno ci.

Horoskop ziołowy - cynamon

Do cynamonu przypisywane są osoby urodzone między 21 czerwca a 22 lipca. To opiekunowie domowego ogniska, dla których życie rodzinne jest najważniejsze. Wszyscy bliscy mogą na nich polegać. Jednocześnie zdarza im się reagować nadmiernie, przez co odbierani są jako histerycy. To, nad czym cynamon powinien pracować, to manipulacja, ponieważ zbyt często się jej dopuszczają używając wzbudzania poczucia winy u innych.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Buena Vista Images

Pozostałe wiadomości