Horoskop

Horoskop numerologiczny - jak obliczyć liczbę aktualnego roku osobistego?

Horoskop

Autor:
Karolina
Kalatzi
Źródło:
Sylwester Chordecki
Horoskop numerologiczny, kostki z numerami

Numery potrafią powiedzieć nam więcej niż karty. Czego możemy spodziewać się w ciągu najbliższych miesięcy? Numerolog Sylwester Chordecki zdradza, jak w łatwy sposób obliczyć sprzyjającą nam w 2022 roku cyfrę i co ona oznacza.

Liczba aktualnego roku osobistego - jak obliczyć?

2022 (liczba odpowiadająca aktualnemu rokowi) po zredukowaniu daje nam wartość numerologicznej "6". Wibracja ta ma swoje odzwierciedlenie w planecie Wenus. Jej jakości to: nauka, sztuka, medycyna, mądrość, rodzina oraz emocje. W złym aspekcie "6" ujawnia: plotkarstwo, egzaltację, teatralność, głupotę, skąpstwo, lęk oraz strach.

Kiedy dodamy do siebie liczbę naszej wibracji numerologicznej oraz liczbę 2022, czyli po zredukowaniu - 6, otrzymamy liczbę naszego aktualnego roku osobistego, np. 1+6=7.

Dla których wibracji numerologicznych szóstka okaże się łaskawa, a dla których trudna?

Horoskop numerologiczny 2022 - Jedynka

Jedynki Numerologiczne aktualnie znajdują się w 7. roku osobistym. Jest to sprzyjający czas dla podróży, wyjazdów, poszukiwania własnej drogi życiowej, uwolnienia się od przeszłości, odcięcia od toksycznych relacji oraz znajomości. W tym czasie nasza dusza poszukuje wolności oraz rozwoju. Zaczynamy dbać o swoje dobre samopoczucie psychiczne i odcinamy się od tego, co nam nie służy. W tym roku postaw na wiedzę, naukę oraz rozwój - także ten duchowy. Szanuj swoje doświadczenie, czas oraz umiejętności. Unikaj ludzi, którzy Ci umniejszają oraz tych, którzy nie doceniają. "7" to symboliczna kosa, która w wielu przypadkach czyści nasze relacje, zatem może się zdarzyć, że pewne związki i relacje będą się kończyć, a niektórzy ludzie będą wręcz je sabotować. To, co odchodzi w "7", miało odejść, ponieważ przestało nam służyć. Zdrowotnie warto przyjrzeć się pracy hormonów.

Horoskop numerologiczny 2022 - Dwójka

Dwójki Numerologiczne aktualnie znajdują się w 8. roku osobistym. To czas szczególnie dedykowany sprawom materialnym i na nich warto byłoby się skupić. Ale "8" to wibracja mówiąca również o tym, że z kim przystajesz, takim się stajesz. Zadbaj zatem o higienę otoczenia, unikaj pesymistów, malkontentów i innych ludzi podcinających Ci skrzydła, a skupiaj się na osobach, które będą Cię inspirować. Wibracja "8" odwzorowuje w naszym życiu to, co widzi u innych, dlatego od Ciebie zależeć będzie, co zaprosisz do swojego życia. To dobry czas, by zadbać o zdrowie i ciało. Dla wielu ludzi ten rok może być bogatszy w fizyczne namiętności. Jeśli jesteś w związku, nie pokazuj swojego partnera, ponieważ to, co Twoje, będzie wydawać się atrakcyjniejsze dla innych. Dobry czas dla handlu. Zdrowotnie dbaj o sprawy intymne oraz nie pozwalaj sobie na depresje.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop numerologiczny 2022 - Trójka

Trójki Numerologiczne aktualnie znajdują się w 9. roku osobistym. To czas podsumowań, przemyśleń, dojrzewania do pewnych decyzji. Pewne osoby i sytuacje przestają być dla nas wygodne. Nie jest to najlepszy czas do zaczynania nowych relacji czy nowych projektów, ale jeśli odświeżymy stary projekt, obudzimy stary talent lub umiejętność, to może on być zwieńczony sukcesem. W "9" niektórzy spotykają swoje karmiczne miłości i te są w stanie przetrwać lata. Złą stroną układu 3/6/9 jest rozdrabnianie się oraz robienie wszystkiego, byle nie tego, co najważniejsze. Jeśli są priorytety, to realizuj je w pierwszej kolejności, a "9" w niczym Ci nie przeszkodzi. Jeśli w poprzednich wcieleniach byłeś bogatym człowiekiem, może spotkać Cię nagłe wzbogacenie. Zdrowotnie zadbaj o kości i stawy.

Horoskop numerologiczny 2022 - Czwórka

Czwórki aktualnie znajdują się w 1. roku osobistym. W tym czasie wiele spraw może ruszyć do przodu, ale pod warunkiem, że posprzątasz sprawy z przeszłości. Robienie porządków dookoła siebie - w domu, urzędach i zdrowiu - zaowocuje dobrymi jakościami oraz możliwościami. Dla wielu ludzi to czas, w którym zmienią zawód, miejsce zamieszkania, a nawet gusta w sensie estetyki oraz partnerów. Warto zainteresować się sprawami związanymi z nieruchomościami oraz nowościami na rynku. Ale pamiętaj, "1" nie lubi kompromisów, a to, na co się zgodzisz, ma Ci służyć na dłużej, niż mógłbyś zakładać. Uważaj na błędy komunikacyjne oraz uważnie czytaj umowy. Zdrowotnie zadbaj o wątrobę i odporność.

Horoskop numerologiczny 2022 - Piątka

Piątki aktualnie znajdują się w 2. roku osobistym. Ten rok może przynieść Wam mistrzostwo, medialność, specjalizacje lub w negatywnym aspekcie - narzucić na Was ciężar cudzych spraw, co spowoduje wycofanie. W tym okresie ważna będzie mądrość dawania i mądrość uczenia się. Drugi rok to dla Piątek spotkania karmiczne. Jeśli mądrze podejdziesz do realizacji swoich celów, staniesz się Mistrzem. Jeśli oddasz wszystko innym, staniesz się biedakiem. Decyzje będą oczywiste, a jednak trudne do podjęcia. Zdrowotnie uważaj na sprawy laryngologiczne.

Horoskop numerologiczny 2022 - Szóstka

Szóstki aktualnie znajdują się w 3. roku osobistym. Ich dom będzie stał otworem. Będą zapraszać ludzi, chwalić się swoimi osiągnięciami, stroić się i błyszczeć, tylko pytanie: dla kogo? W tym roku, drogie Szóstki, stosujcie ostrzejszą selekcję znajomych. Ilość nie przełoży się na jakość. Zachowajcie większą dyskrecję. Uważajcie, by nie przepłacać i nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Pilnujcie finansów, bo kredyt może być pułapką. W miłości - romanse oraz chęć imponowania. W zdrowiu wiele małych dolegliwości.

Horoskop numerologiczny 2022 - Siódemka

Siódemki aktualnie znajdują się w 4. roku osobistym. Niestety z niektórymi osobami trzeba będzie się pożegnać. Zanim to nastąpi, postarajcie się delikatnie odzyskiwać swoje pieniądze lub przedmioty, ponieważ później możecie tego nie wyegzekwować. Pilnujcie szczególnie swoich kont, haseł, dostępów i uważajcie na oszustwa. Trzymajcie się przepisów prawa i unikajcie zbędnego ryzyka. Bądźcie czujni w kwestii zdrowia - chrońcie głowę i układ pokarmowy.

Horoskop numerologiczny 2022 - Ósemka

Ósemki aktualnie znajdują się w 5. roku osobistym. To czas medycyny i uzdrowienia - obserwujmy siebie i otoczenie. Pozwólmy, by czas pokazywał, co i kto jest ważny oraz prawdziwy. Porzućmy pośpiech, wyczulmy się na manipulacje i intrygi, a unikniemy wielu błędów. Inne osoby chętnie wciągną nas w swoje sprawy, ale lepiej zachować dystans. Piąty rok wprowadza bardzo dużo energii do naszego życia, a "8" pragnie ją mądrze spożytkować. Dbajmy o zdrowie i ciało oraz o sferę erotyczną. Seks może smakować o niebo lepiej niż dotychczas.

Horoskop numerologiczny 2022 - Dziewiątka

Dziewiątki znajdują się w 6. roku osobistym. To czas, w którym warto zwrócić uwagę na relacje rodzinne i osobiste. Ktoś może potrzebować naszej rady lub obecności by uporać się ze swoim problemem. Jednakże pomagając innym, pamiętajmy o tym, by się nie narzucać. Czas spędzony z rodziną wzmocni relacje, ale zwróćmy uwagę na to, że "6" oznacza również rozwój osobisty. Warto zdobywać nowe kwalifikacje i wiedzę, ponieważ zaowocują one uznaniem lub awansem. W tym czasie poszukajmy oszczędności, nauczmy się na nowo zarządzać czasem, finansami i domem. W miłości zatroszczymy się o partnera - chętniej będziemy dawać niż brać. Uwaga na nadprogramowe kilogramy.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Źródło: Sylwester Chordecki

Źródło zdjęcia głównego: Olena Ruban/Getty Images

Pozostałe wiadomości