Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Jeden znak poczuje lepszy klimat w kwestiach sercowych

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop

Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 12 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Słońcem a Saturnem. Dzień upłynie nam na nierównej walce z urzędami, pismami, decyzjami i wnioskami.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 12 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Dzisiaj panie w okienkach będą wyjątkowo nieprzyjazne i nikt niczego nie załatwi na ,,piękne oczy’’. Będziemy musieli wylegitymować się kompletem dokumentów oraz wszelkimi możliwymi pieczątkami. Ten poniedziałek rzeczywiście zasłuży sobie na miano najbardziej nielubianego dnia tygodnia, ponieważ będzie upływał w dość napiętej i niezbyt sympatycznej atmosferze.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Poniedziałek zmusi cię do grania na kilka frontów. Malejący Księżyc, który przebywa w twoim znaku sprawi, że dzisiaj z pośpiechu i braku miejsca będziesz jeść mało lub niezdrowo. Może się okazać, że wieczorem masz spore kłopoty gastryczne, ale to głównie na twoje własne życzenie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj może pojawić się konieczność krótkiego wyjazdu w interesach. Biznesy i obowiązki będziesz załatwiać ciężko i bez szczególnego powodzenia. Jakieś sprawy zawodowe ponownie spędzą ci sen z powiek. W kwestiach sercowych natomiast lepszy klimat.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Cofający się Merkury zacznie pokazywać Ci swoje gorsze oblicze. Dzisiaj wszystko będzie szło trudniej, wolniej i bez fajerwerków. Może się okazać, że twój entuzjazm w pewnych kwestiach był przedwczesny. Nie łam się, ponieważ twój upór i wytrwałość niebawem zmieni tory, po których toczą się ważne dla ciebie sprawy.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Księżyc, który przebywa w znaku Barana, będzie nadal działał na ciebie niekorzystnie. Czeka cię dość trudny dzień. Możesz się zetknąć z wygórowanymi oczekiwaniami i weźmiesz sobie do serca jakieś niesprawiedliwe i gorzkie słowa. Zdrowotnie także trochę gorzej, Twoje samopoczucie będzie pod kreską.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Nowy tydzień rozpoczniesz z świeżą energią i sporym optymizmem. Zmotywujesz osoby w Twoim otoczeniu do tego, aby wzięły się razem z tobą za pracę i wykonały to, co do nich należy. Szykuje się ważna rozmowa o finansach, przygotuj się do niej dobrze, a otrzymasz to, czego oczekujesz.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj sytuacja może Cię trochę przerastać, jeśli chodzi o to, jakie zadania i oczekiwania postawi przed Tobą ktoś z kierownictwa. Będziesz próbować uświadomić pion decyzyjny, że pewne sprawy są niemożliwe do zrealizowania, ale nikt nie będzie tego przyjmować do wiadomości. W domu analogiczna sytuacja.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Z pomocą Księżyca w opozycyjnym znaku Barana poradzisz sobie z natrętnymi prośbami o pomoc. Dzisiaj zachowasz się nadspodziewanie asertywnie i stanowczo. Komu będzie trzeba odmówić, odmówisz i zakończysz definitywnie pewne spekulacje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj planety zostawią Cię w spokoju i praktycznie nic się nie dzieje, jeśli chodzi o Twoją fazę zodiaku. Niespodziewanie możesz otrzymać jakiś czas wolny lub mieć możliwość udania się wcześniej do domu. W sprawach sercowych również bez większych sensacji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Szykuje się lżejszy i bardziej pozytywny początek tygodnia. Księżyc przebywa w sprzyjającym ci znaku Barana, więc będziesz sobie radzić bez trudu, jeśli chodzi o relacje ze współpracownikami lub ważnymi dla ciebie osobami. Wieczorem zajmiesz się kłopotem przyjaciela, a twoje działanie uzdrowi sytuację.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Malejący Księżyc, który będzie w kwadraturze do Twojego znaku, nie będzie znosił sprzeciwu i postawi Cię przed faktami dokonanymi. Również kwinkunks Słońca i Twojego opiekuna, czyli Saturna, nie wróży spokojnego i harmonijnego dnia. Wręcz przeciwnie, będziesz walczyć z przeciwnościami losu i kłodami rzucanymi pod nogi przez urzędy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Przebywający w Twoim znaku Saturn będzie w nieharmonijnych układach. Dzień przyniesie Ci rozczarowanie atrakcyjnymi propozycjami, które okażą się finalnie domkiem z kart. Możesz czuć się rozgoryczony swoją pracą, która zaczyna przynosić coraz więcej problemów. Jeszcze nie czas na ostateczne kroki.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj ktoś zastawia na Ciebie miłosne sidła. Możesz czuć, że wyobrażenia pewnej osoby nie mają pokrycia w rzeczywistości, ale nie będziesz wiedzieć, jak wybrnąć z trudnej sytuacji i delikatnie komuś o czymś zakomunikować. Na szczęście w finansach jakieś pozytywne działania na koncie.

Horoskop ziołowy - mniszek lub goździk

Mniszek lub goździk to roślina przypisana osobom urodzonym między 21 marca a 20 kwietnia. Cechą charakterystyczną jest energiczność, motywacja i porywczość. Może być często sfrustrowany, gdyż potrzebuje być w ciągłym ruchu. Warto ćwiczyć uwagę, praktykować medytację i cierpliwość.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości