poniedziałek

  Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 26 września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 26 września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaka jest prognoza pogody na poniedziałek 26 września 2022 r.? Nad Polskę naciera niż oraz front. W związku z tym można się spodziewać nieco gorszej pogody. Niemal w całym kraju będzie pochmurno z możliwymi przejaśnieniami. Gdzieniegdzie może popadać, a nawet zagrzmieć.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 19 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, a malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie utworzył się pozytywny układ pomiędzy Merkurym a Jowiszem, który umożliwi nam skorzystanie ze, zdawać by się mogło, straconej już szansy raz jeszcze. Dzisiaj odżyją dawne okazje i przebrzmiałe już kontakty.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek 19 września 2022 r.? Zapowiada się pochmurny początek tygodnia. Synoptycy prognozują przelotne opady deszczu, a w górach śniegu. Sprawdź prognozę pogody.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 12 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Słońcem a Saturnem. Dzień upłynie nam na nierównej walce z urzędami, pismami, decyzjami i wnioskami.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek 5 września 2022 r.? Lato powoli się kończy, ale to nie oznacza, że razem z nim również słoneczna aura. Jakie temperatury pokażą termometry? Jaka pogoda będzie w Warszawie?

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 29 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Lwa. Księżyc rozpoczyna dzień jeszcze w znaku Bliźniąt, ale już o godzinie 2:28 przejdzie do znaku Raka. Na niebie utworzy się budująca koniunkcja Wenus i planetoidy Ceres w 13 stopniu znaku Lwa, która może przynieść pozytywne informacje dotyczące zasobów zbóż na świecie. Czeka nas również korzystny trygon między Merkurym a Plutonem w żywiole ziemskim. 

  Jaka jest prognoza pogody na poniedziałek 20 sierpnia 2022? W większej części kraju spodziewane duże zachmurzenie, możliwe także burze. Przez

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 15 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Barana. Dzisiaj Srebrny Glob będzie ustawiał się w harmonijnym położeniu względem Wenus, Jowisza i Słońca.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek 15 sierpnia 2022 r.? W trzeci dzień długiego sierpniowego weekendu spodziewane jest duże zachmurzenie i lokalne opady deszczu. Miejscami mogą wystąpić burze, także z gradem. Jaka będzie temperatura?

  Czym przywita nas nowy tydzień?

  Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek, 25 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 19:53 przejdzie do znaku Raka. Srebrny Glob z każdą godziną jest coraz bliżej nowiu, do którego dojdzie niebawem w znaku Lwa. Na nocnym niebie możemy zaobserwować malejący sierp, którego kształt przybiera tarcza naszego naturalnego satelity. 

  Jaka aura czeka nas w poniedziałek 25 lipca? Sprawdź prognozę pogody.

  Poniedziałek, 11 lipca nie przyniesie gwałtownych zmian w pogodzie.

  Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 4 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Rosnąca tarcza naturalnego satelity Ziemi będzie nabierać kształtów i działać na nas pobudzająco.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek 4 lipca? Wraz z początkiem nowego tygodnia nad Polskę powrócą burze i gradobicia. Znów będzie gorąco, termometry wskażą nawet 31 st. Sprawdź prognozę pogody.

  Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek 27 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w ruchliwym znaku Bliźniąt. Rano Srebrny Glob utworzy koniunkcję z Merkurym, zatem przepływ informacji przyspieszy. Zaleją Nas wiadomości odnoszące się do utrudnień w podróży. 

  Jak będzie pogoda w poniedziałek? Początek tygodnia w Polsce będzie słoneczny i upalny. Przelotne opady deszczu i burze wieczorem spodziewane są na zachodzie. Sprawdź prognozę pogody.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 20 czerwca 2022 r.? Jak zapowiadają synoptycy, na terenie całej Polski zachmurzenie będzie duże. Spadnie deszcz, a miejscami grad. Temperatura maksymalna od 18 st. do 30 st. C. Możliwe trąby powietrzne i szkwały. 

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 13 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 6 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt. Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa, ale o godzinie 8.21 przejdzie do znaku Panny. Na niebie utworzy się niezbyt sympatyczna kwadratura pomiędzy Marsem a planetą karłowatą Ceres.

  Uważaj na plotki i przygotuj się na trudności w podróży

  Wielkimi krokami zbliżamy się do lata, a pogoda zaczyna płatać nam figle. Chłód, deszcz, porywisty wiatr i burze - tak wyglądała końcówka tygodnia.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek 23 maja? Jak przewidują synoptycy IMGW, aura w Polsce będzie zmienna i dynamiczna. Na termometrach zobaczymy od 13 do 20 stopni. Sprawdź prognozę pogody.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 16 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie zaobserwujemy Pełnię Księżyca oraz zaćmienie naszego naturalnego satelity. Oczywiście będzie ono dostępne dla tych, którzy zdecydowali się wstać przed świtem. Reszta amatorów astronomicznych zjawisk może obejrzeć relacje z wydarzenia w Internecie. 

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek 16 maja? Według synoptyków początek tygodnia ponownie przyniesie napływ chłodnego powietrza. IMGW ostrzega przed przymrozkami. Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 2 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Staniemy się odważniejsi w okazywaniu czuć i chętniejsi do wchodzenia w nowe związki.

  Po chwilowym wyciszeniu i częściowym uspokojeniu czeka na Nas bardzo intensywny dzień. Lany Poniedziałek wymusi na znakach zodiaku zwiększoną aktywność fizyczną i konieczność wielokrotnej zmiany planów.