poniedziałek

  poniedziałek

  Poniedziałek przyniesie duże zachmurzenie. Okresami popada śnieg, na zachodzie śnieg z deszczem i deszcz. Tylko na południowym wschodzie Polski wystąpią przejaśnienia, nie będzie tam też padać. Na termometrach od - 5 st. C na Podkarpaciu, przez -1 st. C w centrum kraju, do 5 st. C na Pomorzu. Wiatr słaby i umiarkowany.

  Srebrny Glob jest coraz większy i dominuje na nocnym niebie. Większa część zodiaku będzie odczuwać dziwną irytację oraz kłócić się z członkami rodziny o przysłowiowe byle co. Warto zachować większą niż zazwyczaj powściągliwość i nie wdawać się w zbędne dyskusje z otoczeniem. Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek 17 stycznia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  W poniedziałek w Polsce zachmurzenie duże z umiarkowanymi opadami śniegu, przechodzącego w śniegu z deszczem i deszcz. Na północy kraju pojawią się stopniowo postępujące większe przejaśnienia. Temperatura od 1 st. C na wschodzie, przez 3 st. C w centrum, do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr dość silny i silny, na południu i wybrzeżu porywisty.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie dojdzie do zmiany znaków, przez dwa silnie działające ciała niebieskie. To spowoduje, że dotychczasowe plany staną się nieaktualne. Powinniśmy przygotować się na sporą zmianę w energiach i ważne zwroty akcji. Sprawdź horoskop dzienny poniedziałek 13 grudnia.

  Od rana będziemy bombardowani różnego rodzaju wiadomościami. Po południu Mars utworzy trygon z Neptunem, co uruchomi poszukiwanie nowych dróg i rozwiązań. Głośno będzie o sprawach związanych z rynkiem paliw, w tym ropy i gazu, prawdopodobna duża zmiana cen. Poznaj horoskop na poniedziałek 29 listopada dla wszystkich znaków zodiaku

  Poniedziałek rozpoczniemy z zupełnie świeżą energią i innym, bardziej aktywnym nastawieniem do życia. Dwa światła horoskopu zmieniają pozycję na niebie, w związku z czym powinniśmy liczyć się z tym, że aura w pracy i szkole znacznie się zmieni. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek 22 listopada dla wszystkich znaków zodiaku.

  Mimo upływu lat wciąż nie brakuje fanów filmu "Nie lubię poniedziałku". Co więcej, wiele osób nie tylko lubi wracać do tej kultowej produkcji, ale także utożsamia się z tytułem. Trudno nie zauważyć, że dla większości z nas poniedziałek to najbardziej znienawidzony dzień. Dlaczego początek nowego tygodnia nie kojarzy się nam najlepiej i jak temu zaradzić? Sprawdzał to Filip Chajzer.

  Na wschodzie i południowym wschodzie Polski zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami i słabymi opadami deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. Na termometrach od 6 st. C na wschodzie do 16 st. C na zachodzie. W górach lokalnie możliwy

  W poniedziałek w całej Polsce będzie pochmurno z przelotnymi opadami deszczu, momentami intensywnymi. Burze w pasie od Podlasia przez Mazowsze po Śląsk. Na termometrach od 20 do 25 st. C. Jaka aura czeka nas w kolejnych dniach? Sprawdź prognozę pogody na pierwszy tydzień sierpnia.

  W poniedziałek czeka nas zachmurzenie umiarkowane, wzrastające do dużego. Przygotujmy się na przelotne opady deszczu, a na południowym wschodzie także burze, gdzieniegdzie z gradem. Na termometrach od 20 st. C nad morzem i w rejonach podgórskich Karpat do 25 st. C na południu i wschodzie. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu zachodnim okresami dość silny, w czasie burz porywisty.

  Słońce znajduje się w znaku Raka, Księżyc przebywa w znaku Wodnika, po godzinie 19:50 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Początek nowego tygodnia będzie dziwny, pełen niejasnych przeczuć i obaw. Nasz naturalny satelita utworzy wieczorem koniunkcję z Jowiszem w znaku Ryb. Zainteresowanie sztukami wróżbiarskimi i wiedzą tajemną wzrośnie. W tym dniu będziemy poszukiwać ukrytych treści. Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek 26 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku.

  W poniedziałek rano o 5:31 Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka. Księżyc przebywa w fazie Skorpiona. To doba, w której mamy najdłuższy dzień i najkrótszą noc w roku. Będziemy podekscytowani, pełni energii i adrenaliny. Warto umawiać się na spotkania towarzyskie i randki z osobami bliskimi sercu. Wenus i Neptun o godzinie 15:57 utworzą trygon, który będzie pobudzał miłosną atmosferę i tworzył romantyczną aurę, zatem wieczór bardzo sprzyja zakochanym. Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek 21 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku.

  W poniedziałek zachmurzenie małe, wzrastające do umiarkowanego i dużego, aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu i burz, zwłaszcza na zachodzie i wschodzie Polski. Lokalnie wystąpi grad. Nadal gorąco - na termometrach zobaczymy od 28 st. C na południowym wschodzie do 33 st. C na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz porywisty.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Byka. O godzinie 10.51 Srebrny Glob ustawi się w nieprzyjemnej kwadraturze z Saturnem. Powrót do obowiązków zawodowych po kilku dniach wolnego będzie przebiegał niebyt przyjemnie i możemy zaliczyć twarde lądowanie. Dzisiaj trzeba będzie się przykładać do swoich zadań i cierpliwie wysłuchać narzekań szefa. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  W poniedziałek z zachodu wkroczy do nas strefa frontu chłodnego. W Sudetach może spaść do 5 cm śniegu. Na północnym zachodzie kraju wystąpią przymrozki. Spadek temperatury do około 0 stopni w strefie opadów spowoduje oblodzenie dróg i chodników.

  W poniedziałek zachmurzenie w Polsce będzie duże z większymi przejaśnieniami, okresami wystąpią też rozpogodzenia. Miejscami na południowym wschodzie słabe opady deszczu, a na obszarach podgórskich i w górach również deszczu ze śniegiem i śniegu. Rano na północy mgły ograniczające widzialność. Temperatura od 5 st. C do 8 st. C.

  W poniedziałek w kraju zachmurzenie umiarkowane i duże z rozpogodzeniami, szczególnie na wschodzie. Miejscami opady śniegu, zwłaszcza w drugiej połowie dnia. Pod wieczór na krańcach zachodnich możliwy również deszcz ze śniegiem. Temperatura od -14 st. C na północnym wschodzie do 0 st. C na krańcach zachodnich. Powieje słaby wiatr.

  W poniedziałek w Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Za wyjątkiem wybrzeża miejscami przelotne opady deszczu oraz burze. Temperatura od 26 st.C na wschodzie do 31 st. C na zachodzie. Chłodniej tylko nad morzem i w kotlinach górskich.

  W poniedziałek na wschodzie Polski zachmurzenie na ogół umiarkowane, na pozostałym obszarze duże z większymi przejaśnieniami. W pasie od Warmii i Mazur, przez Mazowsze i ziemię łódzką po Dolny Śląsk i Opolszczyznę, opady deszczu. Miejscami na zachodzie możliwe też burze. Temperatura od 18 st. C nad morzem do 29 st. C na południowym wschodzie.

  W poniedziałek sprawdzimy kogo można spotkać w dyskotece. Dowiemy się jak gwiazdy dbają o uśmiech. Powiemy dlaczego awans powoduje u niektórych utratę poczucia rzeczywistości i podpowiemy jak dobrze wyglądać w stylizacjach "na luzie". Zapraszamy od 8.00!