Dzienny

Horoskop na środę. Dobry dzień na sprawy biurowe. Będziemy dla siebie życzliwi

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Kosmos

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 14 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Dzisiaj na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami. Środa będzie upływała spokojniej i przyjemniej niż ostatnie dni. Na uwagę zasługuje przedpołudniowy trygon pomiędzy Wenus i Srebrnym Globem, który ułatwi rozmowy o pieniądzach, korekty w dokumentach oraz poprawi atmosferę w biurach. Nawet jeśli zdarzać się będą pomyłki, będziemy na nie reagować z większą wyrozumiałością i życzliwością wobec kontrahentów i petentów.

Horoskop dzienny na środę, 14 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Możesz czuć się jakiś nieobecny i zagubiony. Pomylisz numer sal albo godzinę, na którą miałeś wizytę w urzędzie. Nadmiar informacji spowoduje u ciebie lekko chaotyczne działania. Dopiero wieczorem odnajdziesz się we właściwym miejscu z właściwą osobą.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Malejący Księżyc, który przebywa w twoim znaku będzie dla ciebie doskonałą okazją do tego, aby z wdziękiem i klasą pozbyć się czegoś, co cię uwiera. Może to być jakiś kontakt, który wyrzucisz z telefonu, za ciasne buty lub zużyty sprzęt elektroniczny. Do dzieła!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj otoczenie będzie wobec ciebie bardziej stanowcze i wymagające niż zazwyczaj. Możesz czuć, że ledwo się wyrabiasz ze wszystkimi zleceniami, zapytaniami i zadaniami. Powinieneś Bliźniaku bardzo się pilnować, aby pod wpływem pośpiechu i rozkojarzenia nie narobić sobie jakiś dodatkowych kłopotów i nie stracić jakiejś kwoty przy płatnościach.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzień będzie się układał po twojej myśli. W pracy będzie jakiś miły odzew jeśli chodzi o twoje propozycje lub dokonania. Towarzysko również korzystniejszy klimat. Szykuje się jakieś popołudniowo-wieczorne spotkanie, które cię rozbawi i rozśmieszy.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Od rana możesz mieć popsuty nastrój. Wszystko będzie cię drażnić, od przypalonego tosta począwszy, na smaku kawy skończywszy. Księżyc w znaku Byka nadepnie ci na odcisk i nie zwolni uchwytu prawie przez cały dzień. Przygotuj się na środę, która przećwiczy twoją cierpliwość na każdy sposób.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Środek tygodnia będzie całkiem udany. Księżyc w sprzyjającym znaku Byka pomoże ci robić mocne wejście w miejscu pracy i skutecznie przeforsować to, co leży w twoim interesie. Dzisiaj nie będziesz mieć szczególnych powodów do narzekań. Wieczór ktoś umili ci swoim towarzystwem.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj nie będziesz wiedziała co właściwie powinnaś wykonywać na początku, co na końcu. Wszystko będzie ci się wydawało pilne i niecierpiące zwłoki. Ktoś będzie próbował naciągnąć cię na większy wydatek, co nie jest dla ciebie korzystne, więc ostrożnie podejdź do tematu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

To będzie bardzo udany dzień jeśli chodzi o ważne dla ciebie tematy zawodowe bądź edukacyjne. Możesz stać się posiadaczem jakiejś niezwykle cennej informacji, ale nie spiesz się, aby się z tym ujawniać. Do południa może dojść do ekscytującego spotkania z osobą, którą darzysz szczególnymi względami.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przed tobą dzień mrówczej pracy, dyscypliny i wzmożonego wysiłku. Nie będziesz się mógł wymigać od obecności na nudnych spotkaniach, w trakcie których będą omawiane zagadnienia, za którymi nie przepadasz. No cóż. Zabawa w kąt, obowiązki na warsztacie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Księżyc w przyjaznym ci znaku Byka wiele kwestii przyspieszy i ułatwi ci podjęcie słusznej decyzji. W perspektywie majaczy jakaś delegacja czy też firmowy wyjazd integracyjny. Nie mów od razu nie. Niezobowiązujące spotkania z innymi dzisiaj wiele obiecującego wniosą na przyszłość.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Możesz czuć, że ktoś cię wziął w kleszcze i powstał jakiś swoisty klincz. Ani w lewo, ani w prawo. Nie chcesz się cofać, ponieważ oznaczałoby, że przyznajesz się do błędu. Ktoś inny również nie zamierza ustępować. Dzisiaj nie wdawaj się w przepychanki, ponieważ niewiele dobrego z tego wyjdzie. Okop się na pozycji.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To będzie lżejszy dzień niż zakładałaś. Zastanawiałaś się Rybko jak ktoś się zachowa, albo czy dasz radę się wywiązać z jakiejś pracy czy zadania. Okaże się, że spotkania zostały odwołane, a terminy zadziwiająco przesunięte. Dzisiaj nie martw się na zapas, wszystko się ułoży.

Horoskop ziołowy - majeranek

Majeranek przypisywany jest osobom urodzonym między 22 maja a 20 czerwca. To osoby o niezwykle zmiennym i wybuchowym charakterze, nigdy nie wiadomo, czego się po nich spodziewać. Majeranki są ciekawe świata, towarzyskie, ale powierzchowne. Potrafią też zbyt ostro oceniać innych. Warto więc zastanowić się nad swoim zachowaniem i uczyć wyrozumiałości.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ John Owens / EyeEm

Pozostałe wiadomości