Gwiazdy

Znany reporter opłakuje śmierć córeczki. 9-miesięczna dziewczynka odeszła w Wigilię. "Zmarła w ramionach mamy i taty"

Gwiazdy

Aktualizacja:
małe dziecko w szpitalnym łóżku

Znany reporter serwisów informacyjnych, Andrew Kaczynski jest w żałobie. W czasie świąt mężczyzna przekazał na Twitterze informację o śmierci 9-miesięcznej córeczki. Trzy miesiące wcześniej u dziewczynki wykryto rzadki nowotwór mózgu.

Rodzinny dramat

Znany i ceniony reporter polityczny CNN – Andrew Kaczynski oraz jego żona Rachel Louise Ensign, reporterka "Wall Street Journal" przekazali światu smutną wiadomość. Para na Twitterze poinformowała o śmierci 9-miesięcznej córeczki. Dziewczynka zmarła w Wigilię.

- Ze złamanym sercem ogłaszamy, że nasza piękna córka Francesca zmarła zeszłej nocy w ramionach jej mamy i taty. W naszych sercach zawsze będzie dziura wielkości naszej Fasolki. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mogliśmy poznać jej miłość. Francesca, kochamy cię - napisał w piątek Kaczynski na Twitterze.

We wrześniu 2020 roku Francesca została zdiagnozowana przez lekarza. Wówczas u 6-miesięcznej dziewczynki wykryto rzadki nowotwór mózgu. Niestety guz okazał się także agresywny. Córka dziennikarzy przeszła operację, jednak u dziecka rozwinęło się zapalenie opon mózgowych oraz infekcja grzybicza. Ostatnie kilka dni przed śmiercią dziewczynka spędziła pod respiratorem oraz aparatem podtrzymujący życie.

Modlitwa o świąteczny cud

Tuż przed świętami rodzice chorej córeczki byli pełni optymizmu i wiary. Andrew Kaczynski opublikował w mediach społecznościowych post, w którym apelował o modlitwę za małą Francescę. Niestety, zaledwie 9-miesięczna dziewczynka odeszła w Wigilię.

W swoim krótkim życiu Francesca była towarzyskim, odważnym i ciekawskim dzieckiem. Miała ogromne, ciemnobrązowe oczy, które podążały za tym, co robili jej rodzice. Uwielbiała jeść i być blisko

- wspominał tata.

Skrzypaczka grała w trakcie zabiegu usuwania guza mózgu. Szpital w Londynie opublikował nagranie z operacji:

Zobacz także:

Egzamin ośmioklasisty. Lista lektur obowiązkowych krótsza o kilka pozycji

Michał Szpak wspomina zmarłą mamę. "Piękna kobieta"

Klaudiusz Sevkovic i Gulczas przy wspólnym świątecznym stole. "Dwie legendy"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości