Gwiazdy

Aktorzy z serialu "Zakochani po uszy" zostali rodzicami. Nie od razu ogłosili radosną nowinę

Gwiazdy

TVN7/x-news

Michał Meyer i Kamila Kamińska w serialu "Zakochani po uszy" grali swoich wrogów. W życiu prywatnym połączyła ich jednak miłość. Niedawno powitali na świecie pierwsze dziecko.

"Życie pisze najlepsze scenariusze" - to powiedzenie nabiera nowego znaczenia, kiedy mówimy o aktorach. Historia Michała Meyera i Kamili Kamińskiej to gotowy scenariusz na film, a co najlepsze, para poznała się właśnie na planie serialu.

Michał Meyer i Kamila Kamińska z serialu "Zakochani po uszy"

Michał Meyer i Kamila Kamińska wcielali się w główne role w serialu "Zakochani po uszy". Choć dziś są parą, to na ekranie nie łączyły ich szczególnie ciepłe relacje. Aktorzy grali byłych narzeczonych. Serialowy Piotr układał sobie życie na nowo z Joanną, graną przez Katarzynę Grabowską, co było nie w smak jego byłej partnerce Sylwii. Bohaterka Kamińskiej wielokrotnie próbowała uprzykrzyć życie Piotrowi i Joannie.

Jak się okazało jakiś czas temu, Michał Meyer i Kamila Kamińska zakochali się w sobie. Co więcej, kilka miesięcy temu ogłosili, że spodziewają się dziecka. 1 czerwca dumni rodzice za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali, że ich pociecha już od jakiegoś czasu jest z nimi na świecie. Przy okazji zdradzili płeć i imię dziecka.

Michał Meyer i Kamila Kamińska zostali rodzicami

- 17.05.2021 przyszła na świat Jaśmina Maria Meyer. Pozdrawiamy razem z jej cudowną mamą @kamkaminska_official, wszystkim dzieciom życząc najlepszości:) - ogłosił świeżo upieczony tata na Instagramie.

Do wpisu dołączył zdjęcie dziecięcej rączki z dłońmi rodziców. Podobny post opublikowała na swoim profilu Kamila Kamińska.

- Dzień dobry. My już na świecie. Jaśmina Maria & Kama Mama & Tata Misza. Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja. ☀️?☀️ W ten sam dzień, co babcia @krystynademianiuk i wujek @jan.kaminski.37201 ✌? Mamy co świętować w Dzień Dziecka ? @misza.meyer ❤️❤️❤️ - napisała aktorka.

Fani pary z miejsca zabrali się za gratulacje.

Kochamy Was razem

Gratulacje i dużo zdrówka dla wszystkich

- komentowali.

My również dołączamy się do tych życzeń i gratulacji.

Zobacz też:

Syn Krzysztofa Krawczyka bez spadku po ojcu. "Nie masz ciekawej sytuacji. Na żadne miliony nie licz"

Zasiłek dla bezrobotnych poszedł w górę. Na jaką pomoc mogą liczyć osoby, które straciły pracę?

Bartek Wrona ma niespodziankę dla fanów. "Nigdy z show-biznesu nie wychodziłem"

Zobacz wideo: Zakochani po uszy | Odcinki 345-352 | Zwiastun

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości