zakochani

  zakochani

  U Stasia, synka Sonii lekarze podejrzewają bardzo poważną chorobę. Czy to wpłynie na decyzję Bartka o rozstaniu? W tym samym czasie Karolina i Radek dają się ponieść miłosnym uniesieniom - na ich szczęście nie może jednak patrzeć Klara, która za wszelką cenę będzie próbowała ich rozdzielić. Zobacz, co się dzieje u bohaterów serialu "Zakochani po uszy".

  Śluby humanistyczne to ceremonie, które w Polsce nie mają mocy prawnej. Sednem tego wydarzenia jest celebracja miłości i wypowiedzenie przysięgi swojej drugiej połówce w dowolnym miejscu na całym świecie. Do tego potrzebni są jednak mistrzowie ceremonii. Jak wygląda ich praca? O tym opowiedzieli nam Joanna Humerczyk, organizatorka ślubów humanistycznych oraz Hugon Czajkowski, mistrz ceremonii.

  Walentynki, czyli 14 lutego, to dzień, kiedy chętniej się do siebie przytulamy i częściej wyznajemy sobie miłość. Zwykle spędzaliśmy go wraz z naszą drugą połówką w restauracji czy kinie. Niestety wybuch pandemii sprawił, że nie na wszystkie przyjemności możemy sobie pozwolić. Sprawdź, jak celebrować dzień zakochanych w czasie koronawirusa.

  W programie „Kto odmówi pannie młodej” to panna młoda oświadcza się panu młodemu. Mężczyzna dowiaduje się o wszystkim dosłownie parę godzin wcześniej. Tak też potoczyła się historia Natalii Kosiorek i Przemka Rułkowskiego, których na antenie TVN7 mogliśmy zobaczyć 16 października. Od ich ślubu mijają już prawie dwa miesiące. Jak czują się nowożeńcy i jak wygląda obecnie ich życie?

  Michał Łykowski jest trenerem crossfitu. Do akcji Mistrz Smaku w kategorii "Smakuję" zgłosił swoją dziewczynę Zuzannę Ratajczak. "Dzięki niej odkryłem, że jedzenie nie musi być jałowe i oznaczać jedzenia w kółko kurczaka z ryżem" - powiedział Michał. Poznajcie Michała i Zuzię - parę, której miłość zaczęła się od Święta Hubertusa.

  Gdy się poznali, oboje byli już po 40. i dawno przestali szukać miłości. Kiedy ich oczy się spotkały, świat na chwilę stanął w miejscu... Poznajcie historię dojrzałej miłości Zofii i Tadeusza Gwiaździńskich, z którymi rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger. Ich historia to dowód na to, że prawdziwą miłość można spotkać w najmniej spodziewanym momencie życia.

  Dziś historię swojej miłości opowiedzieli nam: Cezary Zieliński: "Minęło tyle lat, ale dokładnie pamiętam moment, kiedy nasze spojrzenia się spotkały" i Karolina Bourgeon-Zielińska: "To było jak uderzenie pioruna, kiedy pierwszy raz chwycił mnie za rękę". Czy dziś, po 20 latach, to uczucie jest nadal takie samo?

  Daniel i Natalia Muniowscy poznali się w sieci. Połączył ich ulubiony bohater: Harry Potter. Po kilku miesiącach spotkań w Internecie postanowili zobaczyć się na żywo. Daniel przejechał 500 kilometrów, by zobaczyć się z ukochaną. I został już na zawsze. Czy wspólna pasja pomaga im w pokonywaniu trudów codzienności? Dlaczego ich córka nazywa się Liliana? Poznajcie historię miłości: do partnera, do dziecka i do książek.

  Po wypadku komunikacyjnym Krzysztof Stern znalazł się na wózku inwalidzkim. Jak przyznaje, wydawało mu się wtedy, że będzie samotny do końca życia. Stało się jednak inaczej - dziś ma piękną żonę, Karolinę i córeczkę Mariannę. Karolina jest zawodniczką fitness, a Krzysztof trenuje crossfit i uczestniczy w maratonach. Jak para wkroczyła w świat sportu? Dlaczego Karolina nie chciała iść z nim na randkę przed wypadkiem? W cyklu "Zielone Drzwi" Anny Maruszeczko niesamowita historia miłości bez barier.

  Eva D’Angelo to jedna z bohaterek nowej edycji Żon Hollywood. Od kilku lat jest żoną amerykańskiego biznesmena włoskiego pochodzenia - Johna. O swojej miłości para powiedziała w Dzień Dobry TVN. Gdzie się poznali? Co Evie spodobało się w Johnie? Często bywają w Polsce?

  Choć trudno w to uwierzyć, Filip Chajzer został swatką. Dzięki dziennikarzowi Dzień Dobry TVN pewien sympatyczny Pan z Białegostoku zakochał się w sympatycznej Pani z Warszawy. Zakochaną parę - Martę i Erwina - gościliśmy w Dzień Dobry TVN, a Filip zabrał nas na ulicę Nowy Świat w Warszawie, gdzie wszystko się zaczęło... To tu Filip spotkał "Panią z telewizji", czyli Martę Brzezińską, która na Erwinie Zarembie zrobiła tak piorunujące wrażenie, że ten postanowił ją odnaleźć i poznać. Czy ta historia zakończy się na ślubnym kobiercu?

  Polski skoczek narciarski poślubił swoją partnerkę Agnieszkę. Jak wyglądało ich góralskie wesele? Czy ojciec pana młodego był bardzo zdenerwowany podniosłą uroczystością? Relację z największego na Podahalu wydarzenia towarzyskiego tego roku zobaczycie w Dzień Dobry TVN Już w najbliższą niedzielę!

  Jak pokazują statystki, zakochujemy się w osobach do nas podobnych. Gdzie w takim razie szukać miłości? Przez wspólnych znajomych, w pracy? Na portalach randkowych? Poprzez aplikacje? Sposobności jest naprawdę wiele. O poszukiwaniu prawdziwej miłości we współczesnym świecie, nasi prowadzący porozmawiali z Sylwią Zawadą, coachem szczęścia.

  Całowanie w rękę, romantyczne listy, przepuszczanie w drzwiach, naręcze kwiatów, szarmanckie gesty. Randki w dawnych czasach miały naprawdę wyjątkowy klimat. Za jakimi zwyczajami tęsknimy najbardziej? O tym juz jutro porozmawiają: Sara Faraj, Marcelina Zawadzka i Maria Rotkiel.Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit. Zaczynamy punkt 8.00!

  Romantyczna kolacja przy świecach lub wyjście do kina. Tak standardowo zakochani spędzają walentynki. Jednak jest pewna grupa ludzi, którzy spędzili Dzień Zakochanych w bardziej oryginalny sposób, biegnąc. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska sprawdziła, która para dobiegła do mety.

  Czyli w mieście zakochanych. Jakub Porada znalazł tani sposób na dotarcie do miasta Romea i Julii.

  Prezenty z pieprzykiem stają się coraz bardziej popularne. Przebrania, feromony i wibratory. Co jeszcze Polacy kupują na Walentynki? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: dyrektor zarządzający serwisu Allegro.pl Katarzyna Kuśnierska oraz specjalista ds. PR Multikino S.A. - Natalia Kaleta.