Moda i Uroda

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny. Jakie są sekrety jej stylu?

Małgorzata Rozenek-Majdan

Kamil Piklikiewicz/East News, Tomasz Urbanek/East News

Moda i Uroda

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny. Jakie są sekrety jej stylu?

Małgorzata Rozenek-Majdan

Kamil Piklikiewicz/East News, Tomasz Urbanek/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Od lat wzbudza zainteresowanie zarówno swoimi dokonaniami zawodowymi, jak i życiem prywatnym. Wiele kobiet pokochało także jej charakterystyczny styl. Czym się wyróżnia?

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim stylu

Choć jeszcze kilkanaście lat temu Małgorzata Rozenek-Majdan nie olśniewała swoim stylem, od pewnego czasu jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. Jej stylizacje inspirują tysiące kobiet, które momentalnie chcą wiedzieć, z jakich sklepów pochodzą poszczególne elementy jej garderoby. To, co na siebie zakłada, zależy jednak wyłącznie od jej nastroju.

- Styl to jest bardzo specyficzna mieszanka charakteru i humoru. Bardzo często u mnie styl zależy od tego, w jakim humorze się obudzę. Uważam, że stylem jest coś, co dana osoba nosi przez cały czas i uważam, że styl to jest też wolność wyboru. (...) Popełniłam parę modowych faux pas. To jest fajne. Właśnie po to jest życie – żeby raz było lepiej, raz było gorzej. Moja praca daje mi możliwość kontaktowania się z fajnymi projektantami, widzenia fajnych rzeczy, dotykania fajnych materiałów, to jest fajne w modzie - mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z "Fashion Post".

Stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan

Równie często co z komplementami dotyczącymi jej kreacji, Małgorzata Rozenek-Majdan spotyka się także z krytyką. Utrzymuje jednak, że się nią nie przejmuje. Twierdzi: "Po to mam swoje życie, żeby czerpać z niego, więc jeżeli mam ochotę założyć coś, co może być źle odebrane, to i tak to zakładam". Uważa bowiem, że najważniejsze jest to, by dana rzecz to właśnie jej się podobała.

Prezenterka inspiruje się najnowszymi trendami, jednak nie goni za nimi za wszelką cenę. W jej szafie znajdują się rzeczy ze światowych domów mody, jak również od polskich projektantów czy sieciówek. Najczęściej decyduje się na pastelowe, kobiece barwy oraz te klasyczne, jak czerń i biel, jednak nie boi się zaszaleć. Niejednokrotnie zaskakiwała w kreacjach w odcieniach mocnej czerwieni czy fuksji. 

To, co jest ważna dla Małgorzaty, to podkreślenie swojej kobiecości. Nawet kiedy zakłada komplet dresowy, ma on seksowne wycięcia albo wyróżnia się delikatnym kolorem. Często odsłania swoje zgrabne nogi oraz dekolt. Kocha także buty na wysokich obcasach. W wywiadzie dla TVN mówiła: "Ja kocham szpilki. Uważam, że obcasy nadają kobiecie odpowiednią postawę, dodają seksapilu oraz pewności siebie. Obcasy są bardzo fajne i teraz dobrze zrobione potrafią też być wygodne".

Gwiazda utrzymuje, że moda nie jest dla niej najważniejsza - po prostu lubi czuć się dobrze w tym, co ma na sobie. Niedawno postanowiła pomóc także w tym innym kobietom i założyła własną markę modową.

- Nie trzeba być Galliano, żeby uszyć sobie sukienkę, w której będzie się wyglądało pięknie lub żeby zaproponować pewne połączenia tkanin, materiałów, w których wiesz, że kobiety się odnajdą. (...) Angażuję się w tworzenie ubrań z mojej marki, w szukanie dobrych materiałów. Wszystko to robię oczywiście z pomocą moich partnerów biznesowych. Ale nie przesadzę, jeśli powiem, że bardzo mi też pomaga mój syn, który od trzech lat bardzo konsekwentnie kształci się w tym kierunku. Jeżeli będziemy mieli projektanta w rodzinie, to na pewno nie będę to ja – tylko mój syn, Stanisław - wyznała w "INN Poland".

A Wam podoba się styl Małgorzaty Rozenek-Majdan? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Małgorzata Rozenek-Majdan

Tomasz Urbanek/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan

Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan

Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan

Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan

Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan

Tomasz Urbanek/East News


Lubisz styl Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim filmowym debiucie: "Praca na planie fabuły jest czymś niesamowitym". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
75
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0