Gwiazdy

Ewa Chodakowska i "Mama ginekolog" grają z WOŚP. Padła rekordowa suma

Gwiazdy

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa w najlepsze. W tym roku do akcji Jurka Owsiaka dołączyła cała plejada gwiazd - w tym Ewa Chodakowska i "Mama ginekolog". Jak pomagają kobiety?

Zbiórki, licytacje, niesamowici goście - tak wygląda 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywający się pod namiotem, który stanął przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Choć ze względu na pandemię, wydarzenie odbywa się bez tradycyjnych koncertów z publicznością, to w studiu atmosfera jest naprawdę gorąca, a wiadomości, które przekazuje Jurek Owsiak, napawają optymizmem.

Ze względu na obostrzenia obchody w większości przeniosły się do Internetu. Natomiast kilka znanych osób, które całym sercem wspierają akcję, przybyły do studia. Należy do nich m.in. Ewa Chodakowska i Nicole Sochacki-Wójcicka znana jako "Mama ginekolog". Obie panie dochód ze swoich działalności przekażą na akcję Owsiaka.

Ewa Chodakowska wspiera WOŚP

Ewa Chodakowska zaprasza na "Tydzień metamofrozy" pod swoją opieką. I na tym nie koniec. Co jeszcze przygotowała trenerka?

- Zostałam partnerem. Jest mi niezmiernie miło - wyznała Ewa Chodakowska i poinformowała, że na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekaże 10 proc. przychodu z internetowej działalności.

- Na tę chwilę mamy 200 tys. złotych, a to jeszcze nie koniec, bo do północy zostało mnóstwo czasu. Wierzę, że podwoimy i potroimy tę kwotę – oświadczyła Ewa Chodakowska, po czym otrzymała od Jurka Owsiaka bukiet kwiatów i puchar.

- Pamiętajcie w zdrowym ciele, zdrowy duch. Biegamy. Bądźcie razem z nami. To jest ważne, żebyśmy dbali o swoje zdrowie – dodał Jurek Owsiak.

"Mama ginekolog" zorganizowała rekordową zbiórkę na WOŚP

Po raz kolejny do akcji dołączyła również "Mama Ginekolog". Blogerka swoją rozpoznawalność wykorzystała w szczytnym celu. We współpracy z 13 innymi osobami ze świata Internetu stworzyła e-produkty, z których dochód przeznaczy jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

- W ubiegłym roku udało nam się zebrać na Instagramie ponad 3 mln 172 tys. zł. W tym roku mogę już uroczyście ogłosić, że mamy ponad 3 mln 200 tys. zł i gramy dalej. Zapraszam wszystkich serdecznie na stronę mamaginekolog.pl i na Instagram @mamaginekolog, gdzie na bieżąco wam relacjonujemy kwoty - oznajmiła.

Przypomnijmy, że 29. edycja WOŚP-u odbywa się pod hasłem "Gramy z głową!". Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zobacz wideo: "Mama ginekolog" wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości