Gwiazdy

Wojciech Łozowski - po trzydziestce zmienił życie i na nowo odkrył pasje z dzieciństwa

Gwiazdy

Aktualizacja:

Wojciech Łozowski odszedł z Afromental w 2017 roku i od tego czasu skupił się na realizowaniu aktorskiej pasji, założył vloga, a także zaczął działać w świecie gier komputerowych. O swoich marzeniach i obecnym życiu Łozo opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Łozo w Afromental

Wojciech Łozowski przez wiele lat zdobywał popularność jako wokalista zespołu Afromental. Do grupy dołączył w 2004 roku. Po kilku latach grania i zdobywania rozpoznawalności, w 2007 roku formacja wydała swoją pierwszą płytę, zatytułowaną "The Breakthru". Łozo brał jeszcze udział w nagraniu trzech kolejnych albumów zespołu: "Playing with Pop", "The B.O.M.B." i "Mental House". Z Afromental Wojtek zagrał też ponad 500 koncertów, po czym w 2017 roku postanowił opuścić formację, ponieważ jak mówi, chciał odsapnąć od pędzenia za sukcesem. Po pewnym czasie naszły go jednak wątpliwości co do tego kroku:

Rozpieściłem się bardzo przez lata grania w Afro i bycia w show-biznesie w młodym wieku. Miałem managera, miałem człowieka, który mi podaje ręczniki, miałem gościa od wody. Tak sobie to poustawiałem, że potem przez pięć lat to tak, laj laj, laj laj, super zabawa, wygodne życie. Nagle się chciałem wycofać z tego wszystkiego i okazało się, że może za duży ten ruch Wojtuś, bo postanowiłeś wywrócić swoje życie do góry nogami po trzydziestce.

- powiedział.

>>> Zobacz także:

Mimo powątpiewania nie zawrócił z obranej drogi i na razie skoncentrował się na innych działalnościach. Nie zamierza jednak zrezygnować z muzyki.

Łozo jako aktor

Jedną z pasji Wojciecha Łozowskiego jest aktorstwo. Będąc jeszcze w Afromental miał okazję zagrać w serialu TVN, "39 i pół" oraz w kinowym hicie, "Planeta singli". Wyjechał też do Nowego Jorku, aby przez kilka miesięcy studiować aktorstwo. Jednym z jego marzeń jest powrót do Stanów Zjednoczonych i granie tam w filmach.

To na pewno się wydarzy. I to wam gwarantuję.

- powiedział Łozo.

Łozo jako gamer

Gry wideo towarzyszyły Wojtkowi od dzieciństwa.

Jak mąż przywiózł mu pierwszego Game Boya, to było szaleństwo w domu.

- wspomina mama Łozo, Elżbieta Łozowska.

Jakiś czas temu założył profil na Twitchu i relacjonuje na nim swoje rozgrywki. Lubi towarzystwo ludzi, lubi występy przed kamerą i lubi grać w gry – czyli ma tam wszystko, co sprawia mu ogromną przyjemność.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości