Gwiazdy

Weronika Rosati zachwyciła na festiwalu w Wenecji. Uwagę przykuwa dodatek projektu samej Elizabeth Taylor

Gwiazdy

Aktualizacja:
Weronika Rosati

Weronika Rosati od kilku dni przebywa na festiwalu filmowym w Wenecji. Na czerwonym dywanie pojawiła się już m. in. na premierach "Śniegu już nigdy nie będzie" czy "Nightwalk" i zachwycała doskonale dobranymi stylizacjami. Teraz uwagę światowych mediów zwróciła kolejną z nich, do której dobrała równie wyszukany dodatek.

Weronika Rosati w Wenecji

Weronika znalazła się w Wenecji za sprawą filmu Małgorzaty Szumowskiej oraz Michała Englerta "Śniegu już nigdy nie będzie", w którym gra jedną ról. Mimo że premiera produkcji odbywała się na początku tygodnia, aktorka postanowiła przedłużyć swój pobyt, a pomysły na jej stylizacje się nie kończą. Na czerwonym dywanie pokazała się już m. in. w kreacji Dolce & Gabbana z nadrukiem Marylin Monroe czy sukni zaprojektowanej przez jej mamę, Teresę Rosati. Teraz zaskoczyła kolejną wyszukaną stylizacją.

Artystka w piątkowy wieczór pojawiła się na premierze obrazu "Nomadland" opowiadającego historię koczowników podczas eksploracji rozległego krajobrazu amerykańskiego Zachodu. Równie wielkim zainteresowaniem, jak film, cieszyła się kreacja Rosati. Weronika wybrała na tę okazję czarną suknię o długości midi marki Pinko. Co ciekawe, jest ona nadal dostępna na stronie internetowej sieciówki - model "ELEGANT FLORAL TULLE DRESS" kosztuje 2510 złotych. Szczególnie wyjątkowe okazały się jednak dobrane przez aktorkę dodatki.

Stylizacje Weroniki Rosati w Wenecji

Do czarnej eleganckiej stylizacji Weronika dopasowała klasyczne czarne sandałki, torebkę Chanel na złotym łańcuszku oraz pasujący do niej sporych rozmiarów krzyż. To ten ostatni dodatek wywołał szczególne poruszenie. Okazuje się bowiem, że jest on projektem Elizabeth Taylor, a wpływ z jego sprzedaży został przekazany na cele charytatywne.

Jest to piękny hołd dla zmarłej w 2011 roku artystki. Weronika nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką amerykańskiej gwiazdy. W wywiadzie dla "Vivy" mówiła nawet:

Elizabeth Taylor jest fascynująca. Jest moją inspiracją. Była inteligentną, zmysłową kobietą i fenomenalną aktorką. Mogę podpisać się pod tym, co kiedyś powiedziała, że rządzą nią pasje. Nigdy nie zależało jej na tym, co ludzie o niej sądzą. Ona postępowała zgodnie z tym, co czuje i tym, co podpowiada jej serce. Ja mam podobnie. Albo robi się coś pod innych ludzi albo robi się to, w co się wierzy. Tutaj nie ma kompromisów

Trzeba przyznać, że Weronika Rosati prezentowała się fenomenalnie! Jej stylizację doceniło już wiele włoskich portali modowych.

Weronika Rosati - "Wszyscy stracili pracę przez pewien czas. Ja miałam taki film, który miałam robić w maju, główną rolę i został przesunięty":

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości