kobieca stylizacja

    kobieca stylizacja

    Modna sukienka na lato przydaje się w kobiecej szafie, bez względu na to czy sięgamy po nią na co dzień, czy też zostawiamy ją na szczególne okazje. Kreacja w stylu babydoll jest wyjątkowo kobieca i w dodatku pięknie prezentuje się na każdej sylwetce. Rozkloszowany krój i uniwersalna długość sprawiają, że sukienkę można wykorzystać na wiele sposobów, dowolnie łącząc ją z wybranymi dodatkami. To idealna propozycja na wakacje, która zapewnia wyjątkowy komfort podczas noszenia, a przy okazji nadaje stylizacji nad wyraz romantyczny charakter.

    Robert i Anna Lewandowscy pojawili się na gali Globe Soccer Awards 2020. Podczas wydarzenia odbywającego się w Dubaju piłkarz odebrał prestiżową nagrodę, a jego podobizna została wyświetlona na Burj Khalifa, czyli najwyższym budynku na świecie. Z tej okazji polska power couple zdecydowała się na świetne kreacje, którymi przyćmiła samego Cristiano Ronaldo i jego partnerkę, Georginę Rodriguez.

    Jak nosić koszule, aby prezentować się niezwykle kobieco oraz wykraczać poza utarte schematy? Bez względu na okazję, koszula może stać się niebanalnym elementem ubioru, który podkreśli wszelkie twoje kobiece walory.

    Bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Aleksandra Łahinowicz, tegoroczna maturzystka. Ola do tej pory ubierała się młodzieżowo. Rozpoczynając nowy etap w życiu, chciałaby również wyglądać bardziej dojrzale i kobieco. Jak dodać stylizacji powagi? Swoimi radami w studiu Dzień Dobry TVN podzieliła się stylistka Anna Męczyńska.