Gwiazdy

Góry wywołują uśmiech na twarzy Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda wraca do sił w Zakopanem

Gwiazdy

Aktualizacja:
Agnieszka Woźniak-Starak

Ostatnie kilka miesięcy to dla Agnieszki Woźniak-Starak było prawdopodobnie najcięższym okresem w jej życiu. Przyjaciółka dziennikarki wrzuciła na Instagram zdjęcie w pięknej, górskiej scenerii, a co najważniejsze z uroczymi uśmiechami obu pań.

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci swojego męża Piotra usunęła się w cień. Zrezygnowała z prowadzenia kolejnej edycji programu Big Brother, nie udzielała wywiadów – chciała odpocząć od świata show-biznesu i odbudować się we własnym zaciszu.

Dawno niewidziany uśmiech na twarzy Starak

Przyjaciółka Agnieszki, jedna z cenionych agentek gwiazd Kate Frydrych, opublikowała na swoim profilu zdjęcie ze wspólnego wypadu w góry z dziennikarką.

Zabawna rzecz o życiu: nigdy nie wiesz z kim skończysz w górskim schronisku jedząc pierogi po pierwszych w życiu nartach w wieku 33 lat. Dziękuję Agnieszka. Jesteś wspaniała

– napisała Frydrych.

Na zdjęciu widzimy nareszcie uśmiechniętą Agnieszkę, taką jak chcielibyśmy już oglądać na co dzień. Pierwsze z zamieszczonych zdjęć przedstawia urocze i niewymuszone uśmiechy obu pań. Drugie z kolei wykonane na górskiej trasie, gdzie również cieszyć może nas uśmiech Woźniak-Starak. Czy to znaczy, że prezenterka już poradziła sobie z ciężkimi doświadczeniami i znalazła sposób na szczęście?

Nowa pasja – ski touring

Na profilu Agnieszki również pojawiło się zdjęcie w podobnych okolicznościach przyrody. Najwyraźniej znalazła sposób na aktywny relaks, a wycieczki na nartach po ośnieżonych górskich trasach stały się jej nową pasją. Zdjęcie podpisała w ten sposób:

W górach jest magia. Chyba mam nową pasję, ski touring ? I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać...

Widać, że jest tam rzeczywiście szczęśliwa. Dziennikarka od czasu świąt pojawia się tam regularnie. Nie wróciła również do Warszawy na Sylwestra z TVN, spędziła go w gronie najbliższych w schronisku na Kalatówkach. Polskie góry są miejscem, które ewidentnie pomaga dziennikarce stanąć na nogi.

Zobacz wideo: Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym po śmierci męża wywiadzie: "Piotrek mi zostawił dużo siły, mało lęku"

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości